(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Poór Attila Dátum: 2014-04-26 10:26:29
Kedves Judit! Érdeklődnék, hogy a ramadán idejére (2014-ben június 28. és július 27) mi az amit a turistáknak illik vagy nem illik...egyáltalán mit veszünk észre az ünnep ideje alatt? (öltözködés, étkezés) Az időpont választása miatt kérdezem. Válaszát előre is köszönöm. Attila smile
Grand Judit Dátum: 2014-04-23 09:31:39
Kiss Ivetta írta ekkor: 2014-04-22 10:35:17
Kedves GrandJudit! Érdeklődnék, hogy Kusadasiban a Yonca apartman és a belváros között milyen tömegközlekedési eszközzel lehet közlekedni, menetrendet hol találunk, megálló van e az apartman közelében? Hol tudok annak utánna nézni, hogy fakultatív hajókirándulások mely szigetekre és milyen áron vannak pl. Mikonos szigetére? Egyéb kérdésem lenne, hogy a telefontöltő, hajszárító stb. a kinti konnektorba használható-e? A tengerre néző apartmanoknak van e felára? Valamilyen védőoltás felvétele javasolt e? Köszönettel és üdvözlettel: Kiss Ivetta
Kedves Ivetta! A Yoncaból, Kusadasi központjába a 6-os és a 7-es minibuszokkal ( Dolmus) lehet bemenni. A buszmegállók az apartmanhoz közel vannak, ezeket meg is fogom mutatni az első információs órán. Szintén az első információs órán tájékoztatom az újonnan érkezőket a fakultatív programokról. Elképzelhető, hogy idén lesznek apróbb változások, de szerintem Mikonosra idén sem indítunk utakat, hiszen ezek, a legjobb esetben is 2-3 naposak lennének. Tudomásom szerint, Kusadasiból nincs közvetlen hajójárat erre a görög szigetre, innét csak Samosra lehet átmenni,és onnét egyénileg lehet megszervezni a továbbutazást. Előfordulhat az is, hogy onnét sem indul minden nap közvetlen járat Mikonosra. A Magyarországon használatos elektromos eszközök csatlakozóit be lehet dugni az itteni konnektorokba is. A tenger felé néző apartmanoknak szerintem nincs feláruk, de a biztonság kedvéért forduljon ezzel a kérdésével az irodánkhoz, kolléganőim biztosabb információt tudnak nyújtani Önnek. Nincs tudomásom arról, hogy védőoltást kellene kérni az ideutazóknak. Egyedül azoknak ajánlanám, hogy oltassák be magukat- ha még nem tették meg- hepatitis ellen, akik szeretik a tengeri herkentyűket( különösen a kagylót) nyersen fogyasztani. Szeretettel várom Önöket:) Üdvözlettel, GrandJudit
Pelle Ágnes Dátum: 2014-04-22 12:53:26
Kegyes Beáta írta ekkor: 2014-03-05 10:50:34
Kedves Judit, köszönöm szépen a választ, időközben már be is fizettük az utat, de úgy döntöttünk ellátás nélkül (picit spórolunk, ha én főzök). Kicsit meg vagyok döbbenve a napágy árától, hogy 2 főre 8 euró..........az nagyon sok...jár ezért valami ital pl? Ha nem veszem igénybe júniusban délután 2-5 között van hová menekülni a nap elől vagy mit javasol? És még egy kérdés: a Yonca-ban sem iható a víz ugye? Onnan milyen messze van a legközelebbi kis üzlet, ahol vizet kaphatunk? És az élelmiszer árak mennyivel magasabbak az itthoninál? Vannak e olcsóbb éttermek, ott kb. mennyibe kerülnek az egyszerűbb ételek? Önnel fogunk találkozni az érkezésünk napján? Gondolom lesz valamilyen kisebb tájékoztató... Köszönöm szépen a válaszát előre is.
Vizet a szállodában tudtok legolcsóbban venni! :)
Kiss Ivetta Dátum: 2014-04-22 10:35:17
Kedves GrandJudit! Érdeklődnék, hogy Kusadasiban a Yonca apartman és a belváros között milyen tömegközlekedési eszközzel lehet közlekedni, menetrendet hol találunk, megálló van e az apartman közelében? Hol tudok annak utánna nézni, hogy fakultatív hajókirándulások mely szigetekre és milyen áron vannak pl. Mikonos szigetére? Egyéb kérdésem lenne, hogy a telefontöltő, hajszárító stb. a kinti konnektorba használható-e? A tengerre néző apartmanoknak van e felára? Valamilyen védőoltás felvétele javasolt e? Köszönettel és üdvözlettel: Kiss Ivetta
Mafrodafni Dátum: 2014-04-21 21:26:15
Grand Judit írta ekkor: 2014-04-20 09:13:32
Kedves Fórumozók! Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindannyiuknak ! A hölgyeknek sok locsolót, az uraknak pedig jó locsolkodást:) Hamarosan találkozunk Kusadasiban, addig is minden jót kívánva, üdvözli Önöket: GrandJudit
Köszönjük szépen a jókívánságokat Önnek is kívánok Boldog Húsvétot és sok locsolót, és jó egészséget ! Igazán kevés ilyen figyelmes kedves idegen vezető van mint Ön. Mindenképp elszeretnék menni Kusadasiba, ha ezt jó ötletnek tartja. Üdvözlettel M