Kedves Renáta! Természetesen TL-ban is be tudja fizetni a fakultatív programok árát. Pár élelmiszerbolt kivételével mindenhol elfogadják az EURO-t is fizetési eszközként. Azt, hogy milyen arányban érdemes € vagy TL hozni, azt az Ön vásárlási szokásaitól tenném, függővé.
Üdvözlettel,
GrandJudit
Kedves GrandJudit! Akkor valószínűleg EUR-t csak a fakultatív programra viszünk, vásárlásra (élelmiszer) pedig inkább TRY-t, mert az itthoni példát nézve, az élelmiszerboltokban sem váltják jól az EUR-t, mindig szemmel tartom ezeket, valutapénztárosi mivoltomból eredően

Egyébként már nagyon türelmetlen vagyok, és még van 5 hónap......