(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-04-20 09:13:32
Kedves Fórumozók! Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindannyiuknak ! A hölgyeknek sok locsolót, az uraknak pedig jó locsolkodást:) Hamarosan találkozunk Kusadasiban, addig is minden jót kívánva, üdvözli Önöket: GrandJudit
Papp Renáta Dátum: 2014-04-15 10:10:03
Grand Judit írta ekkor: 2014-04-13 15:59:37
Kedves Renáta! Természetesen TL-ban is be tudja fizetni a fakultatív programok árát. Pár élelmiszerbolt kivételével mindenhol elfogadják az EURO-t is fizetési eszközként. Azt, hogy milyen arányban érdemes € vagy TL hozni, azt az Ön vásárlási szokásaitól tenném, függővé. Üdvözlettel, GrandJudit
Kedves GrandJudit! Akkor valószínűleg EUR-t csak a fakultatív programra viszünk, vásárlásra (élelmiszer) pedig inkább TRY-t, mert az itthoni példát nézve, az élelmiszerboltokban sem váltják jól az EUR-t, mindig szemmel tartom ezeket, valutapénztárosi mivoltomból eredően smile Egyébként már nagyon türelmetlen vagyok, és még van 5 hónap...... smile smile
Grand Judit Dátum: 2014-04-13 20:43:41
Farkas Zoltán írta ekkor: 2014-04-13 20:16:47
Kedves Grand Judit ! Érdeklőnék, egy két szobás Yonca apartmanban a klíma ára 2x6 euró/nap ? Lehet-e nem kérni ? A Long strandon vannak olyan részek ahol a saját napernyő használata megengedett ? Köszönettel: Zoltán
Kedves Zoltán! A klíma ára apartmanonként 6€ és nem szobánként. Természetesen nem kötelező kérni. Igen, vannak a strandokon, így a Long Beach-en is olyan területek, ahová le lehet szúrni saját napernyőt. Üdvözlettel, GrandJudit
Farkas Zoltán Dátum: 2014-04-13 20:16:47
Kedves Grand Judit ! Érdeklőnék, egy két szobás Yonca apartmanban a klíma ára 2x6 euró/nap ? Lehet-e nem kérni ? A Long strandon vannak olyan részek ahol a saját napernyő használata megengedett ? Köszönettel: Zoltán
Grand Judit Dátum: 2014-04-13 15:59:37
Kedves Renáta! Természetesen TL-ban is be tudja fizetni a fakultatív programok árát. Pár élelmiszerbolt kivételével mindenhol elfogadják az EURO-t is fizetési eszközként. Azt, hogy milyen arányban érdemes € vagy TL hozni, azt az Ön vásárlási szokásaitól tenném, függővé. Üdvözlettel, GrandJudit