T. Grandtours !
2 éve voltunk Önökkel Paralián, nagyon jó volt minden.
Egy dolog bosszantott, az utazáskor odafelé kb. 2 órát ment a Tv, visszafelé be sem kapcsolták.
Véleményem szerint nem a sofőrök kénye-kedve szerint kellene a tv-t, videót működtetni, hanem írják nekik elő kötelező jelleggel az időpontot, lehetőleg minél hosszabb legyen.
Most nyáron Törökországba tervezzük az utazást, remélem ebben változás történt azóta.
Üdvözlettel
Kedves Zoltán!
Igen, történt változás. Sofőrjeink minden lehetséges alkalommal üzembe helyezik vagy a műholdas televíziót, vagy a DVD lejátszót. Ez alól kivételt képez az az eset, amikor a közlekedésbiztonsági szempontok felülírják a kényelmi szempontokat. Reméljük, hogy idén kellemesebb utazásban lesz része. Szeretettel várjuk Kusadasiban.