Kedves Judit!Szeretnék érdeklődni,hogy az Alish Hotel,milyen távolságra van a Yonca aparthoteltől ,ill.a központtól.Van e lehetőség onnan a központba bemenni helyi járatú kisbusszal?Tavaly az Asena hotelben nyaraltunk,és onnan már elég jól tudtunk tájékozódni.Idén az Alish hotelt választottuk,a Sentinusban már nincs hely arra az időpontra amikor mennénk.Igen jól éreztük magunkat Kusadasiban,és már tavaly elhatároztuk hogy visszatérünk legalább még egyszer. Az Alish hotelről túl sokat nem tudunk,a térképen próbáltam keresni de nem találtam.Előre is köszönöm a választ,melyet majd személyesen is megköszönök ha megyünk szeptemberben.