Köszönöm, a választ. Ha a helyszinen rendelünk ebédet k. milyen áron tehetjük ?
Kedves Hilda,
Tavaly 7€ /alkalom/ fő volt az ebéd és a vacsora ára, amit természetesen TR lírában is lehetett fizetni. Nem tudom, hogy idén terveznek-e változtatást az áron,de azt tudom, hogy ízletes és bőséges étkezések voltak ezek. Csak ajánlani tudom, hogy próbálják ki a Yonca szakácsának főztét:)