A négy fős apartmanokat lehet-e két főre foglalni ??
Kedves Tibor, természetesen két fő is lakhat kétlégterű, négyfős apartmanban.
Egyelőre reménykedünk, abban, hogy idén nem kell majd vízumot fizetnünk, de tegnap a Török Nagykövetségen még nem tudták megmondani, hogy ez pontosan mikortól lesz így.
Tavaly 15€/fő ill. 20$/fő volt a vízum. Ha nem is törlik el a vízumkényszert, nem valószínű, hogy ennél többe kerülne az idén.