(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-01-08 15:49:20
Kis Tibor írta ekkor: 2014-01-08 10:19:01
A négy fős apartmanokat lehet-e két főre foglalni ??
Kedves Tibor, természetesen két fő is lakhat kétlégterű, négyfős apartmanban. Egyelőre reménykedünk, abban, hogy idén nem kell majd vízumot fizetnünk, de tegnap a Török Nagykövetségen még nem tudták megmondani, hogy ez pontosan mikortól lesz így. Tavaly 15€/fő ill. 20$/fő volt a vízum. Ha nem is törlik el a vízumkényszert, nem valószínű, hogy ennél többe kerülne az idén.
Bergován Tamásné (Ági) Dátum: 2014-01-08 15:10:50
Vass Ferenc írta ekkor: 2014-01-07 13:06:21
Kedves Judit! Köszönöm a válaszát. Azért vagyunk most már óvatosabbak , mert 2013-ban a Grandtours-al utaztunk szintén , és Tolo-n a Dimitra aprtman a 101-es szobában laktunk, ahol még az ajtó is csak jó félig nyílik, mert a hűtő ill. a konyha szekrény sarkának ütközik. Még egyszer köszönöm a válaszát, és igyekszünk mielőbb lefoglalni a helyünket. smile
Kedves Ferenc! Ha megengedi, nem Törökországi témával kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Látom, hogy Tolo-i nyaralásuk során a Dimitra apartmanban voltak. Az idén mi is oda készülünk, és bővebben érdekelne a véleménye az apartmannal kapcsolatban. Köszönöm!
Kis Tibor Dátum: 2014-01-08 10:19:01
A négy fős apartmanokat lehet-e két főre foglalni ??
Kis Tibor Dátum: 2014-01-08 10:01:37
Idei évre,vannak-e már vízum árak ??
Kis Tibor Dátum: 2014-01-08 09:09:32
Grand Judit írta ekkor: 2014-01-08 08:50:12
Kedves Kis Tibor! A delfinekkel való úszás tavaly 80 €/fő volt. Önnek is nagyon szép napot kívánok:)
Kedves Judit,köszönöm a gyors válaszát,még azt szeretném kérdezni,hogy úszás közben lehet-e fotózni ??? az úszás menyi idő lehet körül belül ??