(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vass Ferenc Dátum: 2014-01-05 12:08:49
Azt szeretném kérdezni, hogy a 2 személyes egy légterű stúdiók a lift mellett vannak ugye? A lift zaját mennyire halljuk ebben a szobában? Ezek a stúdiók felszereltsége ugyanolyan mint a 4-5 személyeseké? A mérete nem kényelmetlen ill szűk a 2 felnőtt részére? (Mi 3 hétre szeretnénk igénybe venni.) Az alaprajzból nem tudom megállapítani hol helyezkedik el a lépcsőház?
Grand Judit Dátum: 2014-01-04 22:56:41
Grand Judit írta ekkor: 2014-01-04 22:31:56
Kedves Mezei Istvánné! Minden szobának van erkélye. A páros számu szobák egy kis utca csendes, családi nyaralóira néznek. A páratlan számu szobák pedig a tenger irányába, a harmadik emelettől kilátással a tengerre.
számu= számú :)
Grand Judit Dátum: 2014-01-04 22:51:42
Tesár Ágnes írta ekkor: 2014-01-04 10:12:11
Kedves Judit! Köszönöm a kielégítő választ, az, meg, hogy nem lesz vízum, még jobb hír lenne :) Remélem, az október utolsó turnusa indul, akkor szeretnénk menni. Tapasztalat szerint milyen az idő és a víz akkor?
Kedves Glöckl Zs. Antalné, október 1-én volt egy nagy vihar, ami pár óráig tartott, aztán ismét ragyogó napsütés lett, de 1-2 fokkal lehűtötte a levegőt és a tenger vizét, ami még így is nagyszerű, fürdésre alkalmas volt. Jókat lehetett még napozni is. A kirándulásokhoz pedig ekkor volt a legideáisabb hőmérséklet .
Grand Judit Dátum: 2014-01-04 22:31:56
Mezei Istvánné írta ekkor: 2014-01-04 19:03:35
Kedves Grand Bori! Szeptemberben szeretnénk ketten utazni a Yonca apartman hotelbe. Szeretném megkérdezni, hogy a 2 ágyas a szobainfó szerint másik épületre néz. Az alaprajzon ezek a számú stúdiók nem is szerepelnek. Hova, mire néz az a stúdió, van-e terasza?Ez pl. a 302-es. A többi vagy a főutcára néz vagy a tengerre. erről miért nincs kép fent? Löszi a választ remélem hamar megkapom.
Kedves Mezei Istvánné! Minden szobának van erkélye. A páros számu szobák egy kis utca csendes, családi nyaralóira néznek. A páratlan számu szobák pedig a tenger irányába, a harmadik emelettől kilátással a tengerre.
Mezei Istvánné Dátum: 2014-01-04 19:03:35
Zsanett Bartos-Balla írta ekkor: 2013-07-12 19:06:30
Kedves Judit! Augusztus 17-én érkezünk Kusadasiba. Kérdésem az lenne, hogy a helyszínen is be lehet fizetni a félpanziót? Előre is köszönöm a válaszát! További szép nyarat! B.Zsanett
Kedves Grand Bori! Szeptemberben szeretnénk ketten utazni a Yonca apartman hotelbe. Szeretném megkérdezni, hogy a 2 ágyas a szobainfó szerint másik épületre néz. Az alaprajzon ezek a számú stúdiók nem is szerepelnek. Hova, mire néz az a stúdió, van-e terasza?Ez pl. a 302-es. A többi vagy a főutcára néz vagy a tengerre. erről miért nincs kép fent? Löszi a választ remélem hamar megkapom.