Kedves Judit!
Köszönöm a kielégítő választ, az, meg, hogy nem lesz vízum, még jobb hír lenne :) Remélem, az október utolsó turnusa indul, akkor szeretnénk menni. Tapasztalat szerint milyen az idő és a víz akkor?
Kedves Glöckl Zs. Antalné, október 1-én volt egy nagy vihar, ami pár óráig tartott, aztán ismét ragyogó napsütés lett, de 1-2 fokkal lehűtötte a levegőt és a tenger vizét, ami még így is nagyszerű, fürdésre alkalmas volt. Jókat lehetett még napozni is. A kirándulásokhoz pedig ekkor volt a legideáisabb hőmérséklet .