(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Tesár Ágnes Dátum: 2014-01-04 10:12:11
Grand Judit írta ekkor: 2014-01-03 15:11:16
Buszaink Budapestről péntekenként 06:45-kor indulnak (az Ötvenhatosok teréről, a Homokórától ) és a Szerbia- Bulgária- Törökország útvonalon közelekedve általában másnap 10:00-12:00 körül érkeznek meg Kusadasiba. Európából Ázsiába Canakkalenál kompolnak át. A KOMPDÍJAT a gépkocsivezető szedi össze a kikötőben, és ő veszi meg a jegyeket! Kompjegy ára kb. 2 €/fő (oda-vissza) a vízum pedig 15 EUR vagy 20 $. De reménykedünk abban, hogy idén már nem lesz szükség vízumra: http://mandiner.hu/cikk/20131218_nem_kell_vizum_torokorszagba
Kedves Judit! Köszönöm a kielégítő választ, az, meg, hogy nem lesz vízum, még jobb hír lenne :) Remélem, az október utolsó turnusa indul, akkor szeretnénk menni. Tapasztalat szerint milyen az idő és a víz akkor?
Mezei Istvánné Dátum: 2014-01-04 00:55:58
.....bocsi, elírtam...2 ágyasba...nem 2 szobásba. :)
Mezei Istvánné Dátum: 2014-01-04 00:54:22
Sziasztok! A Yonca apartmanba szeretnék menni, 2 szobásba. A szobainfó szerint a szomszéd házra néz. Valaki tudja, hogy milyen ott a kilátás? Mert az alaprajzon a 2 személyes szobák fel sincsenek tüntetve és azt sem értem, hogy pl a 3. emeleten akkor 1 másik apartmanra vagy hotelre néz? Köszi ha válaszoltok!
Grand Judit Dátum: 2014-01-03 15:11:16
Tesár Ágnes írta ekkor: 2013-12-30 17:19:07
Sziasztok! Mennyi idő alatt ér ki a busz Budapestről? Hol megy át a komp, Görögből, vagy Bulgáriából? A vízum és a komp külön fizetendő? Köszönöm.
Buszaink Budapestről péntekenként 06:45-kor indulnak (az Ötvenhatosok teréről, a Homokórától ) és a Szerbia- Bulgária- Törökország útvonalon közelekedve általában másnap 10:00-12:00 körül érkeznek meg Kusadasiba. Európából Ázsiába Canakkalenál kompolnak át. A KOMPDÍJAT a gépkocsivezető szedi össze a kikötőben, és ő veszi meg a jegyeket! Kompjegy ára kb. 2 €/fő (oda-vissza) a vízum pedig 15 EUR vagy 20 $. De reménykedünk abban, hogy idén már nem lesz szükség vízumra: http://mandiner.hu/cikk/20131218_nem_kell_vizum_torokorszagba
Tesár Ágnes Dátum: 2013-12-30 17:19:07
Sziasztok! Mennyi idő alatt ér ki a busz Budapestről? Hol megy át a komp, Görögből, vagy Bulgáriából? A vízum és a komp külön fizetendő? Köszönöm.