Buszaink Budapestről péntekenként 06:45-kor indulnak (az Ötvenhatosok teréről, a Homokórától ) és a Szerbia- Bulgária- Törökország útvonalon közelekedve általában másnap 10:00-12:00 körül érkeznek meg Kusadasiba. Európából Ázsiába Canakkalenál kompolnak át. A KOMPDÍJAT a gépkocsivezető szedi össze a kikötőben, és ő veszi meg a jegyeket!
Kompjegy ára kb. 2 €/fő (oda-vissza) a vízum pedig 15 EUR vagy 20 $.
De reménykedünk abban, hogy idén már nem lesz szükség vízumra:
http://mandiner.hu/cikk/20131218_nem_kell_vizum_torokorszagba
Kedves Judit!
Köszönöm a kielégítő választ, az, meg, hogy nem lesz vízum, még jobb hír lenne :) Remélem, az október utolsó turnusa indul, akkor szeretnénk menni. Tapasztalat szerint milyen az idő és a víz akkor?