(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Juhász Erika Dátum: 2016-07-22 14:33:03
Klopp Gyula írta ekkor: 2016-07-21 16:52:38
Kedves Judit! Azt hiszem - ha már úgyis Pargán van - meg kereshetné a 3 idegenvezető bármelyikét. Kérdéseire sokkal hamarabb kaphatna választ.
Kedves Gyula. Nem vagyok Pargán, de nemsokára ott leszünk. Igy nem tudom még megkeresni az idegevezetőket. Csupán csak érdeklődőm, hogy mire számíthatunk, Mert sok a negatív visszajelzés, hogy nincs csomagszoba , sokat kell várni a tüzőnapon a buszra, aztán valami benzinkútnál van a felszállás. Nincs mosdó ahol esetleg átlehetne őltőzni WC-re menni meg egyebek. Ezért érdeklődőm hogy valóban igy van -e. Bizom benne, hogy a három idegenvezető kózül valaki csak reagál az irásomra.
Klopp Gyula Dátum: 2016-07-22 09:03:21
Klopp Gyula írta ekkor: 2016-07-22 09:00:31
Bocsánat!!! Természetesen Kedves Eszternek írtam.
Úgy látszik még nem vagyok magamnál. Kedves Erikát akartam írni!
Klopp Gyula Dátum: 2016-07-22 09:00:31
Klopp Gyula írta ekkor: 2016-07-21 16:52:38
Kedves Judit! Azt hiszem - ha már úgyis Pargán van - meg kereshetné a 3 idegenvezető bármelyikét. Kérdéseire sokkal hamarabb kaphatna választ.
Bocsánat!!! Természetesen Kedves Eszternek írtam.
nagy juliska Dátum: 2016-07-22 00:57:55
Kedves Idegenvezetők! Érdeklődni szeretnék hogy aug. 25-31 közőtt elképzelhető e hogy lesz magyar nyelvű idegenvezetés a Meteorához, a környező szigetekre illetve a kanyonba? Egyénileg utazunk Pargara ebben az időszakban és szeretnénk résztvenni pár kiránduláson. A jelentkezés hogyan történik és a helyszínen kit lehet keresni. Köszönettel. Ann
Klopp Gyula Dátum: 2016-07-21 16:52:38
Juhász Erika írta ekkor: 2016-07-21 09:44:36
Mester Juditnak, és Grad Eszternek küldeném kérdésem Parga/ Babos apartman-ból. Szeretném megtudni, hogy a visszaút hogyan történik. Azt tudom , hogy 9-kor elkell hagyni a szobát. Van -e csomagszoba ?? Hol szállunk fel a hazafelé tartó buszra. WC. Mosdóra van -e lehetőség ?? A csomagok indulásig hol lesznek ? Elöre is köszi az információt. Aki már hazajőtt a nyaralásból tőle is jó volna ha megosztaná .
Kedves Judit! Azt hiszem - ha már úgyis Pargán van - meg kereshetné a 3 idegenvezető bármelyikét. Kérdéseire sokkal hamarabb kaphatna választ.