Kedves Judit! Azt hiszem - ha már úgyis Pargán van - meg kereshetné a 3 idegenvezető bármelyikét. Kérdéseire sokkal hamarabb kaphatna választ.
Kedves Gyula.
Nem vagyok Pargán, de nemsokára ott leszünk. Igy nem tudom még megkeresni az idegevezetőket. Csupán csak érdeklődőm, hogy mire számíthatunk, Mert sok a negatív visszajelzés, hogy nincs csomagszoba , sokat kell várni a tüzőnapon a buszra, aztán valami benzinkútnál van a felszállás. Nincs mosdó ahol esetleg átlehetne őltőzni WC-re menni meg egyebek.
Ezért érdeklődőm hogy valóban igy van -e. Bizom benne, hogy a három idegenvezető kózül valaki csak reagál az irásomra.