(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Olajos Eszter Dátum: 2016-07-29 11:59:11
Sziasztok! Mi 2 napja jöttünk haza. Sajnos azösszes Grandos utunkból, azt kell mondjam, hogy ez volt a legszervezettlenebb. Az Alexia apartmanban laktunk, ahol kopogtatás nélkül jött-ment a tulajdonos. Meleg víz inkább csak nyomokban volt. Az elutazás napján 3 órát a kocsi felhajtón vártunk. Amikor végre megjött a busz, kiderült, hogy a gyűjtőpont nem más, mint egy benzinkút. Nincs se mosdó, se normális várakozási lehetőség. Nem kaptunk normális tájékoztatást, hogy hogyan is tudjuk az indulás előtti órákat ütemezni. Nem volt már zuhanyzási lehetőség. Ezen kívül, kedd délután lehetett jelentkezni faktultatív programra, legkésőbb szerda reggel. Be is fizettük a Vikost és az Acherónt. Ehhez képest csak szombaton szóltak, hogy nem indul a vikos. Így viszont lecsúsztunk a Meteorákról is, csak azért, mert nem szóltak az idegenvezetők időben. Ahhoz képest hogy 3 idegenvezetőnk is volt sokkal inkább szétcsúszott a dolog. Parga szép, de ez sajnos most rányomta a bélyegét a nyaralásra.
Grand Judit Dátum: 2016-07-27 07:11:55
Ági írta ekkor: 2016-07-26 17:14:49
Kedves Idegenvezetök! Amire szeretnék választ kapni, Pargán a csapvíz iható-e? Valamint, mennyire szerpentines az út mig megérkezünk a busszal a végcélig? Számítani lehet, olyasmire mint Korfu felé volt? Köszi, Ági
Kedves Ági! Jó híreim vannak: a csapvíz jó minőségű, finom és iható itt Pargán és szerencsére szerpentines úttól sem kell tartania, de az utolsó 10 km- es szakaszon van benne egy-két kisebb kanyar. Szeretettel várjuk, Grand Judit
Ági Dátum: 2016-07-26 17:14:49
Kedves Idegenvezetök! Amire szeretnék választ kapni, Pargán a csapvíz iható-e? Valamint, mennyire szerpentines az út mig megérkezünk a busszal a végcélig? Számítani lehet, olyasmire mint Korfu felé volt? Köszi, Ági
Juhász Erika Dátum: 2016-07-24 06:34:56
Juhász Erika írta ekkor: 2016-07-24 06:33:17
Grand Eszter, Köszönöm szépen az infot.
Köszönöm szépen az infot.”
Juhász Erika Dátum: 2016-07-24 06:33:17
írta ekkor: 2016-07-23 16:40:48
Kedves Erika! Mikor megérkeznek,a tájékoztatón elmondjuk,hogy is fog pontosan zajlani a hazautazás.09:00-kor el kell hagyni a szobákat.09:00 és 09:30 között végig járjuk az összes apartmant és tájékoztatjuk vendégeinket,hogyan is érnek be a buszok Pargara és mikor lesz a bepakolás.Ez a Babos esetében kicsit speciális,mivel a csomagjaikat külön szoktuk lehozni az apartmanól autóval,tehát a bőröndöket nyugodtan az előtérben lehet hagyni, és a megadott időpontban kell megjelenni a Miltos apartmannál ahol a bepakolás lesz.Ekkor már fel lehet szállni a buszba és lemenni vele a benzinkútig,ahonnan az indulás 16:00-kor történik.Zuhanyzószobánk valóban nincs,de a partokon vannak édesvízű zuhanyzók és a Krioneri strand felett a Bianco tavernanál van mosdózási lehetőség. Üdv: Vatai Eszter
Grand Eszter, Köszönöm szépen az infot.