Kedves Judit! Érdeklődöm, hogy az Alexiában lesz-e valamilyen lehetőség a válogatott (foci) mérkőzéseit megnézni? Köszi a választ előre is. Anikó
Kedves Anikó! Bocsánat, hogy belekotyogok, az Alexiának az udvarában vagy egy bár, ahol van tv is, szólni kell és szívesen bekapcsolják bármikor.