(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Balogh István Dátum: 2016-06-13 16:27:03
Kedves Idegenvezetők ! Érdeklődni szeretnék, hogy tényleg hangosak a Sifakis különálló épületei ? Más fórumokon láttam olyan hozzászólást, hogy az étterem miatt ami az épületek felett helyezkedik el éjjel-nappal megy a mosó és mosogatógép még éjjel 2-kor sem tudnak aludni. Kérem legyenek szívesek tájékoztatni. Köszönettel: Balogh István
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2016-06-11 09:41:05
Kedves Nagy Sándor! Szeretnénk kifejezni köszönetünket a csodálatos Kefaloniai nyaralásunkért. Minden szuper volt, sok szépet láttunk, felejthetetlen élményekben volt részünk. Köszönjük az egész csapatnak, idegen vezetőknek, busz vezetőknek! 2017-ben újra veletek! További sok sikert kívánunk. Tisztelettel : Vargáné R. Mária és Varga Ferenc smile smile
Anikó Dátum: 2016-06-05 21:21:59
Kedves Laci! Köszönöm az információt. Anikó
Grand Laci Dátum: 2016-06-04 15:24:06
Anikó írta ekkor: 2016-06-02 13:55:18
Kedves Judit! Érdeklődöm, hogy az Alexiában lesz-e valamilyen lehetőség a válogatott (foci) mérkőzéseit megnézni? Köszi a választ előre is. Anikó
Kedves Anikó!Megkérdeztem az Alexiában a bárnál van egy lcd tv, azon lehet majd nézni a meccseket! üdv:Laci Parga
Veronika Dátum: 2016-06-03 08:29:13
Anikó írta ekkor: 2016-06-02 13:55:18
Kedves Judit! Érdeklődöm, hogy az Alexiában lesz-e valamilyen lehetőség a válogatott (foci) mérkőzéseit megnézni? Köszi a választ előre is. Anikó
Kedves Anikó! Bocsánat, hogy belekotyogok, az Alexiának az udvarában vagy egy bár, ahol van tv is, szólni kell és szívesen bekapcsolják bármikor. smile