(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2016-03-05 17:07:03
Molnár József írta ekkor: 2016-03-05 13:23:39
Ebben az évben augusztus 29-én utazunk Pargára és azt szeretném tudni, hogy milyen a Sifakis apartman?
Kedves József! Biztos lesznek,akik majd megosztják tapasztalataikat a Sifakis apartmannal kapcsolatban.Amennyit én mondhatok,hogy nagyon igényes,tiszta,központi helyen fekvő házról van szó.Minden közel van,szupermarket,pékség, a piac és maga a központ is.A kikötö 10 perc séta. Üdv: Eszter
Dátum: 2016-03-05 17:02:47
Szandi írta ekkor: 2016-02-27 16:38:36
Kedves Grand! Én is a Babos Apartman 3.emeletén található szobájáról érdeklődnék. Esetleg képek nem lesznek róluk? A tengerre teljesen rá lehet onnan látni?
Kedves Beáta! Képek is biztosan fel fognak majd kerülni,de amennyire én tudom a 3. emeleti szobák tengerre nézőek. :) Üdv: Eszter
Molnár József Dátum: 2016-03-05 13:23:39
Ebben az évben augusztus 29-én utazunk Pargára és azt szeretném tudni, hogy milyen a Sifakis apartman?
Csernok Éva Dátum: 2016-03-04 13:38:17
Veronika írta ekkor: 2016-02-25 10:04:28
Azt gondolom, hogy ha megnézitek, hogy minden használati tárgy rendben van-e az érkezéskor, akkor nem lehet gond. Igen, mi nagyon sokat sétáltunk, mindkét strandra gyalog mentünk át, kb 20 - 30 perc alatt oda lehet érni és közben sok a látnivaló, rengeteg kis sikátor van, sok üzlet, butik, bolt, szóval nem egyhangú gyalog sem. Sokat kell emelkedőn menni, még a Valtosról felfelé is elég szép dombot kell megmászni és ez igaz az egész városra. Tipikusan az a hely, ahol mi nem hogy híztunk, hanem fogytunk a sok hegymászástól, de nem bántuk, csodálatos kis városka! Ezen a linken találsz képeket, amiket én készítettem, nem csak Pargáról, hanem a kirándulásokról is, ahol voltunk: http://parga.hu/index.php/kozosseg/beszamolok/148-2015-05-04-veroni-kepei Szép nyaralást Nektek!
Kedves Veronika! Nagyon jók a képek :-) - (végre kicsit más nézőpont mint a legtöbb pargai kép) megkérdezhetem milyen géppel készültek? Akár privátban is([email protected])
Szekeres Erzsébet Dátum: 2016-03-04 12:20:33
írta ekkor: 2016-02-29 18:39:15
Kedves Erzsébet! Szerintem 1-2 nap után könnyen ki lehet igazodni Pargan.Ahogy mondtam, mi adunk térképet,de ez egy A4es méret,nyilván nem tud olyan részletes lenni mint egy nagyobb fajta.Ha valaki ennél pontosabbat akar,természetesen beszerezhet több helyről is. Üdv: Vatai Eszter
Hát Esztike nekem az ismerősöm mesélte hogy állandóan eltévedtek, a kicsike sziklás strandot csak a hétnek a második felében találták meg. Persze van aki ügyesebb nyilván.