Kedves Veronika!
Köszönöm! Megpróbálok akkor belépni a csoportba mert térképre mindenképp szükségünk lesz ;) Nem is a kedvességtől félek, hanem hogy nehogy vmiért fizetni kelljen pluszba amit nem mi "követtünk el" Én általában főzök is apartmanokban. Ti mentetek át gyalog a másik két srandra vagy csak a Valtoson voltatok?
Azt gondolom, hogy ha megnézitek, hogy minden használati tárgy rendben van-e az érkezéskor, akkor nem lehet gond. Igen, mi nagyon sokat sétáltunk, mindkét strandra gyalog mentünk át, kb 20 - 30 perc alatt oda lehet érni és közben sok a látnivaló, rengeteg kis sikátor van, sok üzlet, butik, bolt, szóval nem egyhangú gyalog sem. Sokat kell emelkedőn menni, még a Valtosról felfelé is elég szép dombot kell megmászni és ez igaz az egész városra. Tipikusan az a hely, ahol mi nem hogy híztunk, hanem fogytunk a sok hegymászástól, de nem bántuk, csodálatos kis városka! Ezen a linken találsz képeket, amiket én készítettem, nem csak Pargáról, hanem a kirándulásokról is, ahol voltunk: http://parga.hu/index.php/kozosseg/beszamolok/148-2015-05-04-veroni-kepei Szép nyaralást Nektek!