(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2016-02-25 11:19:25
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-02-25 11:11:17
Oh értem. Mi a másik hajósra tervezzük menni a Paxosra. Kefalónián, Korfun, és Ithakán is voltunk már és ezért néznénk meg más szigetecskéket is. Meg természetesen a folyó túra érdekel még. Köszönöm válaszaid, nagyon aranyos vagy hogy segítesz mindenben :)
Nincs mit. A Paxos-Antipaxos kirándulás is nagyon szép, azon is voltunk egyénileg, klassz disco hangulat van a hajón és nagyon szép helyeket látogattok meg. Megéri, főleg Cook kapitány hajójával igazi élmény! Az Acheronnál is voltunk, mi robogót béreltünk és azzal mentünk, szép környék, vadregényes.
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-02-25 11:11:17
Veronika írta ekkor: 2016-02-25 10:45:46
Azok a képek a Porto Katsiki parton készültek, Lefkada-n, a Jón tengeri hajókirándulás keretében kötöttünk ki ott. Csodás volt, ne hagyjátok ki semmiképpen! smile
Oh értem. Mi a másik hajósra tervezzük menni a Paxosra. Kefalónián, Korfun, és Ithakán is voltunk már és ezért néznénk meg más szigetecskéket is. Meg természetesen a folyó túra érdekel még. Köszönöm válaszaid, nagyon aranyos vagy hogy segítesz mindenben :)
Veronika Dátum: 2016-02-25 10:45:46
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-02-25 10:33:27
Juj de jóó! Nagyon köszönöm a képek isteniek, szerelmes vagyok :) A 36-38 közötti fotók melyik parton készültek? Az vmi mese. Nagyon tetszik a városi hegymászás is :) Köszönöm Veroni!
Azok a képek a Porto Katsiki parton készültek, Lefkada-n, a Jón tengeri hajókirándulás keretében kötöttünk ki ott. Csodás volt, ne hagyjátok ki semmiképpen! smile
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-02-25 10:33:27
Veronika írta ekkor: 2016-02-25 10:04:28
Azt gondolom, hogy ha megnézitek, hogy minden használati tárgy rendben van-e az érkezéskor, akkor nem lehet gond. Igen, mi nagyon sokat sétáltunk, mindkét strandra gyalog mentünk át, kb 20 - 30 perc alatt oda lehet érni és közben sok a látnivaló, rengeteg kis sikátor van, sok üzlet, butik, bolt, szóval nem egyhangú gyalog sem. Sokat kell emelkedőn menni, még a Valtosról felfelé is elég szép dombot kell megmászni és ez igaz az egész városra. Tipikusan az a hely, ahol mi nem hogy híztunk, hanem fogytunk a sok hegymászástól, de nem bántuk, csodálatos kis városka! Ezen a linken találsz képeket, amiket én készítettem, nem csak Pargáról, hanem a kirándulásokról is, ahol voltunk: http://parga.hu/index.php/kozosseg/beszamolok/148-2015-05-04-veroni-kepei Szép nyaralást Nektek!
Juj de jóó! Nagyon köszönöm a képek isteniek, szerelmes vagyok :) A 36-38 közötti fotók melyik parton készültek? Az vmi mese. Nagyon tetszik a városi hegymászás is :) Köszönöm Veroni!
Veronika Dátum: 2016-02-25 10:04:28
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-02-25 09:12:43
Kedves Veronika! Köszönöm! Megpróbálok akkor belépni a csoportba mert térképre mindenképp szükségünk lesz ;) Nem is a kedvességtől félek, hanem hogy nehogy vmiért fizetni kelljen pluszba amit nem mi "követtünk el" Én általában főzök is apartmanokban. Ti mentetek át gyalog a másik két srandra vagy csak a Valtoson voltatok?
Azt gondolom, hogy ha megnézitek, hogy minden használati tárgy rendben van-e az érkezéskor, akkor nem lehet gond. Igen, mi nagyon sokat sétáltunk, mindkét strandra gyalog mentünk át, kb 20 - 30 perc alatt oda lehet érni és közben sok a látnivaló, rengeteg kis sikátor van, sok üzlet, butik, bolt, szóval nem egyhangú gyalog sem. Sokat kell emelkedőn menni, még a Valtosról felfelé is elég szép dombot kell megmászni és ez igaz az egész városra. Tipikusan az a hely, ahol mi nem hogy híztunk, hanem fogytunk a sok hegymászástól, de nem bántuk, csodálatos kis városka! Ezen a linken találsz képeket, amiket én készítettem, nem csak Pargáról, hanem a kirándulásokról is, ahol voltunk: http://parga.hu/index.php/kozosseg/beszamolok/148-2015-05-04-veroni-kepei Szép nyaralást Nektek!