(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Szandi Dátum: 2016-02-23 12:53:30
Kedves Grand! Én is a Babos Apartman 3.emeletén található szobájáról érdeklődnék. Esetleg képek nem lesznek róluk? A tengerre teljesen rá lehet onnan látni?
Dátum: 2016-02-22 19:46:19
Vatai Kinga írta ekkor: 2016-02-19 08:43:12
Kedves Fórumozók. Idén Pargat választottuk nyaralásunk helyére. Érdeklődni szeretnék hogy esetleg van e valakinek tapasztalata június utolsó hetére hogy milyen idő várható? Lehet e már strandolni? Illetve a Babos apartmanba tudtunk foglalni szobát mert a többi már nagyon tele van. Esetleg lenne valakinek már tapasztalata a 3. szinten lévő új szobákról mert ott foglaltunk. Mit érdemes kipróbálni Pargan, illetve milyen fakultatív programra érdemes elmenni? Robogót, motorcsónakot lehet kölcsönözni? Köszönöm előre is a válaszokat! :) Üdv:Kinga
Kedves Kinga! Szerintem június végén már nagyon jó idő várható és addigra azért a tenger is eléggé felmelegszik,lehet strandolni! :) Parga és környéke gyönyörű, a fakultatív kirándulások keretein belül is csodálatos helyeket lehet meglátogatni,de aki nem riad vissza egy kis túrázástól,a környéket is bebarangolhatja. Partszakaszok tekintetében a pargaiakon (Krioneri,Piso Krioneri,Valtos) kívül, érdemes megnézni a közeli Lichnost és Sarakinikot.A pargai várat biztosan bejárjátok majd,de nincs messze Ali Pasa vára sem,és az Anthousa vízesés, valamint a vízimalom is a közelben található.Robogó bérlése 18Eurotót kezdődött tavaly. Üdv: Vatai Eszter
Dátum: 2016-02-22 19:31:22
Vári Gabriella írta ekkor: 2016-02-22 13:38:56
Kedves Eszter! Idén május 23-tól viszek 45-50fős csoportot Pargara. Végre ide is eljutunk :) 1-2dologról szeretnék érdeklődni , kérlek írd meg milyen e-mail címen tehetem ! Köszönöm! Üdv : Vári Gabriella ([email protected])
Kedves Gabriella! Küldtem neked emailt. :) Üdv: Vatai Eszter
Kaszásné Sipos Mónika Dátum: 2016-02-22 18:10:56
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2016-02-08 15:33:01
Kedves Mónika! A Sifakis apartmanról csak jót tudok leírni. Mi tavaly a férjemmel egy kétágyasban voltunk. Igen tágas, rendezett, tiszta, szépen felszerelt. Nagyon jó helyen van, közel van a part, a kikötő, bolt. Ha még egyszer mennénk, biztosan ezt választanám. Jó nyaralást kívánok.
Köszönöm a vålaszt!
Vári Gabriella Dátum: 2016-02-22 13:38:56
Kedves Eszter! Idén május 23-tól viszek 45-50fős csoportot Pargara. Végre ide is eljutunk :) 1-2dologról szeretnék érdeklődni , kérlek írd meg milyen e-mail címen tehetem ! Köszönöm! Üdv : Vári Gabriella ([email protected])