Kedves Eszter!
Köszi!!!
Ez nagyon jó hír. Térképet majd kapunk kinn tőled ugye? és akkor jobban fog menni a tájékozódás a strandok között is. Az autóbérlés is egész jó árba van ha több napra kérjük hátha adnak még kedvezményt is. Izgatottan várjuk pedig még nagyon soká megyünk :) Az Alexia apartmanba megyünk és fórumban azt olvastam a néni néha pénzt akar kérni ha valami el van már eredetileg is törve a szobában. Megmondom őszintén sosem szoktam keresni a hibákat egy apartmanban, de akkor ezek szerint itt szerinted is érdemes és már az elején szólni ha ilyen van? Programok közül nagyon tetszik a "mítikus" túra, főleg azért mert a folyó medrében kell menni, és a lovaglás és a raftingolás külön izgalmassá teszi. És mindenképp szeretnénk hajózni Antipaxosra is. Köszi mégegyszer :)
Kedves Orsi! Figyelmedbe ajánlom a facebook-on a PARGA LOVE zárt csoportot, ahol tudsz térképet rendelni és csomó hasznos infót találsz. Alexia néni nem gázos, mi is ott laktunk 2014-ben, nekünk semmi gondunk nem volt vele. Igaz, két bögrén és tányéron kívül nem használtunk mást, de velünk kedves volt. Másoknak volt vele kis vitája, de nem kell tőle tartani, én úgy gondolom. Jó nyaralást!