(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2016-02-20 17:54:11
Vatai Kinga írta ekkor: 2016-02-19 08:43:12
Kedves Fórumozók. Idén Pargat választottuk nyaralásunk helyére. Érdeklődni szeretnék hogy esetleg van e valakinek tapasztalata június utolsó hetére hogy milyen idő várható? Lehet e már strandolni? Illetve a Babos apartmanba tudtunk foglalni szobát mert a többi már nagyon tele van. Esetleg lenne valakinek már tapasztalata a 3. szinten lévő új szobákról mert ott foglaltunk. Mit érdemes kipróbálni Pargan, illetve milyen fakultatív programra érdemes elmenni? Robogót, motorcsónakot lehet kölcsönözni? Köszönöm előre is a válaszokat! :) Üdv:Kinga
Szia Kinga! A Babosról nem tudok nyilatkozni, mert nekünk nem ott volt a szállásunk, viszont június első hetében voltunk 2014-ben Pargán és nagyon meleg volt, égetett a nap, eső nem volt, a víz pedig kellemes volt, sokat fürödtünk. Úgyhogy június végén biztos, hogy remek idő lesz. smile A Paxos-Antipaxos kirándulást nem szabad kihagyni, Captain Hook hajójával menjetek, klassz disco hangulat van a hajón, a legénység pedig nem "százas". Minden nap 10 kor indult a hajó a kikötőből, fakultatív keretében is mehettek, mi privát voltunk. A Jón-tengeri kirándulás is szuper, igaz, hosszú, fárasztó, sok a hajózás és a buszozás, de a gyönyörű táj mindenért kárpótol. Azonban picit rohanós program, ahol kiköt a hajó nincs túl sok idő sajnos. Én ajánlom, hogy béreljetek motort, mi 19 euróért béreltünk egy 80-as robogót egy napra és ezzel elmentünk az Acheron folyóhoz, felmentünk az Ali pasa várba, megnéztük a vízesést Anthousában, valamint a környéken motoroztunk, sok szép partra, strandra eljutottunk. Olcsóbb, mintha ezeket mind fakultatív keretében nézitek meg. Parga csodás hely, jó nyaralást Nektek! smile
Vatai Kinga Dátum: 2016-02-19 08:43:12
Kedves Fórumozók. Idén Pargat választottuk nyaralásunk helyére. Érdeklődni szeretnék hogy esetleg van e valakinek tapasztalata június utolsó hetére hogy milyen idő várható? Lehet e már strandolni? Illetve a Babos apartmanba tudtunk foglalni szobát mert a többi már nagyon tele van. Esetleg lenne valakinek már tapasztalata a 3. szinten lévő új szobákról mert ott foglaltunk. Mit érdemes kipróbálni Pargan, illetve milyen fakultatív programra érdemes elmenni? Robogót, motorcsónakot lehet kölcsönözni? Köszönöm előre is a válaszokat! :) Üdv:Kinga
Sándorné Dátum: 2016-02-18 08:12:10
Kedves Kinga!Csak szeretnék segíteni azzal hogy elmondom hogy mi már utaztunk úgy az Irodával többször is hogy 3 ágyas szobába mentünk ketten és nem kellett felárat fizetni.Biztos megoldható itt is,de telefonba azonnal meg mondják neked és máris tudsz foglalni.Remélem segítettem
Vatai Kinga Dátum: 2016-02-17 10:15:24
Kedves Grand Tours! Érdeklődni szeretnék hogy 2főre foglalható e még szoba Pargába 2016.június 14.-től 21.-ig a sifakis vagy az alexia apartmanházba? Mert látom hogy már 2 ágyas szoba nincs szabad viszont 3 ágyas van de mi ketten mennénk. csak buszos utazással!? Köszönöm válaszukat előre is. Üdv: Vatai Kinga
Szabó Ferencné Dátum: 2016-02-11 09:47:58
írta ekkor: 2016-02-05 07:56:19
Tisztelt Utasaink! Egy új értékesítési módszert készülünk bevezetni a piacra, melynek lényegét, leírását az alábbi oldalon olvashatják (kattintson a Last minute kupon kiírásra). Mielőtt véglegesítjük, szeretnénk Önökkel egy konzultációt folytatni, mintegy piackutatásként. Látni szeretnénk, milyen a fogadtatása az ötletünknek és kérjük Önöket, hogy mondják el a véleményüket pro és kontra, hogyan lehetne sikeresebb ez a történet. Létrehoztunk erre egy külön topicot , kérjük véleményeiket ide írják, ne az egyes desztinációk fórumára! A párbeszéd, vita moderálását nem vállalnánk a vélhetően magas számú hozzászólás és az időtényező miatt, de mindenki észrevételét elolvassuk. Ami belefér az üzletpolitikánkba, azt mindenképpen megfogadjuk és felhasználjuk.Nagy Sándor ügyvezető --link:http://www.grandtours.hu/statikus/last_minute_kupon.html,Last minute kupon--
Tisztelt Grand Tours! Igazából ennyire nem bonyolítanám meg az Önök dolgát és egy kicsit a mienket sem. Az előfoglalási kedvezményt talán + 1 %-al bővíteném törzsutas kedvezménnyel, hogy ez is mégiscsak díjazva legyen. De ez nem tartozik a lényeghez. Szóval amikor nyaralunk 3 lehetőség között tudunk dönteni. 1. előre gondolkodunk és előfoglalunk. 2. amikor már van elegendő forrásunk és információnk a dolgainkról választunk 3. az utolsó percre marad valamilyen oknál fogva és a last minute utak közül választunk Szerintem senkit nem zavar, ha a last minute is kedvezményt kap, mint az előfoglalás. Hiszen az előfoglalásnál biztosan azt az időpontot, helyet és azt a szállást tudjuk választani, amit szeretnénk és a kedvezmény meg kb. elegendő az útlemondási biztosításra, hiszen bárhogy is tervezünk 7-9 hónappal előre kifizetett utakról van szó. A last minute útnál már "csak" a maradékból lehet választani, tetszik-nem tetszik alapon. Minden utas előre eldöntheti, hogy melyik forma felel meg éppen akkor neki. Mindenesetre engem nem zavarna, hogy a last minute lehetőséggel élve is lesznek utastársaim. Mi a 4-es busz útvonalon szoktunk felszállni és talán az is telítettebbé tehetné a járatokat, ha mondjuk 3-4 olyan időpontot megjelölnének a spanyol és horvát nyaraláshoz és a téli utakhoz, ahol transzfer felszállás is lehetne pl. Szolnokon. Üdvözlettel:Szabó Ferencné