Tisztelt Grand Tours Iroda!
Kissé megütközve olvasom a honlapon, hogy 50 euro kauciót kell letenni a Sifakis apartmanban a nyaralás megkezdésekor. Amikor pár hete lefoglaltam az üdülést ebbe az apartmanba, akkor ez az információ meg nem szerepelt a honlapon. Ez a kaució most személyenként, vagy szobánként értendő? A kaució kifizetésekor kapunk esetleg szobaleltárt, vagy valamilyen támpontot, hogy mire kell "vigyáznunk", mivel kell elszámolni távozáskor? Számomra furcsa, hogy utólag kerül fel ilyen fontos információ az oldalra. Válaszukat előre is köszönöm!
Kedves Zsuzsánna!
Szerintem ahogy Sándorné is mondta,az iroda tájékoztatni fogja Önöket a részletekről.Mindenesetre bizonyára lesz leltár készítve ha kauciót kell hagyni.
Üdvözlettel:
Eszter