(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Csernok Éva Dátum: 2016-01-25 06:30:49
Lajterné Szilágyi Andrea írta ekkor: 2016-01-17 17:52:20
Üdv Pargát vettük célba idén. 4-en mennénk,de elég halvány a szállás lehetőség. A Zorbas-ban találtunk lehetőséget,de nem igazán tudjuk mit takar a feláras jelző,mennyi kerül még rá a listaárhoz képest?Erröl nyilatkozna valaki aki tud? Az 1 emelet 3-4-5. számú szobák. Másik kérdésem,hogy vacilláltunk Paraila és Parga között,de mi inkább bámulós-túrázós-nézzünk szét-görög feelinget szeretnénk típusuak vagyunk.Vajon jól döntöttünk?
Kedves Andrea, ha beütöd a kalkulátorba, hogy melyik szoba, hány főre, mikor, milyen egyéb szolgáltatást kérsz (fix ülőhely, lemondási biztosítás stb) akkor a kalkulátor már a végösszeget mutatja, az már feláras, ha az apartman feláras. Amit a kalkulátor nem tartalmaz az az utasbiztosítás, az még plusz költség, de vagy kéritek az irodától, vagy intéztek magatoknak, Nyugodtan kalkulálj, tapasztalat alapján az lesz a végösszeg is :-) Ja adott apartmannál, az árak fülön a lap alján van a kalkulátor
Lajterné Szilágyi Andrea Dátum: 2016-01-24 11:01:42
üdv a katalógusban és a honlapon nem egyeznek a fakultatív árak. A Meteorák és az Echeron túrát néztük ki, és akkor tünt fel a különbség.Melyik a valós ár? Zorbában foglatunk az Aug.30-i turnusra és mivel a legkényelmesebb hely már foglalva volt a buszon (emelet első sorok,fel tudod tenni a lábad a szélvédőig ) igy a kedves kollegínájuk ajánlotta a a hátsó ajtó előtti üléssort.Lefoglaltuk,mert én sem vagyok alacsony és hosszú földig érő lábam van :-)
Kovács Sándor Dátum: 2016-01-22 19:28:12
Bagi Péterné írta ekkor: 2016-01-21 21:22:12
Kedves Grand Tours Utazási Iroda! Önök szerint melyik a legkényelmesebb hely a buszon Pargára utazva egy közel kettő méteres embernek? Milyenek a bolti és éttermi árak, milyen a tengerpart és van-e buszjárat a környező városokba? A válaszokat előre is köszönöm: Kati smile
Bocsánat, hogy belevau... smile Magam is közel két méter magas vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a legkényelmesebb hely emeletes busz esetén az alsó szinten, közvetlenül a hátsó ajtó előtt van. Talán egy picivel több a lábtér, mint máshol a buszon. Ha utazás közben elgémberedik a lábam, csak felállok és az ülésem mögé állva, arra rátámaszkodva nyújtóztatom ki a lábaim. (Bár ezt nem lenne szabad menet közben... smile ) Arról nem beszélve, hogy erről az ülésről felpattanva lehet a leghamarabb leszállni a buszról és rohanni a benzinkút mellékhelységébe... smile
Dátum: 2016-01-22 09:53:57
Bagi Péterné írta ekkor: 2016-01-21 21:22:12
Kedves Grand Tours Utazási Iroda! Önök szerint melyik a legkényelmesebb hely a buszon Pargára utazva egy közel kettő méteres embernek? Milyenek a bolti és éttermi árak, milyen a tengerpart és van-e buszjárat a környező városokba? A válaszokat előre is köszönöm: Kati smile
Kedves Kati! A buszozással kapcsolatban nem én vagyok az illetékes.. :) Ami a többit illeti,Parga talán egy picikét drágább,szupermarketekben lehet vásárolni.Az éttermekben egy átlagos főétel olyan 8-12€,gyros 2-3€.Buszjáratok vannak a környező városokba,pl. Agia,Igumenitsa stb. Üdv: Eszter
Dátum: 2016-01-22 09:48:07
Káplárné Nándori Beáta írta ekkor: 2016-01-20 20:03:05
Kedves fórumozók. Idén Pargát néztük ki úti célul. Zorbas és az Elsa apartman között hezitálunk. Zorbas úgy tűnik elég messze van mindenhez. Az elutazás napján hogyan lehet megoldani a csomagok tárolását illetve a zuhanyozást, mosdó használatát ?Valaki tud valami infót? A tenger valóban gyorsan mélyül? Válaszokat előre is köszönöm : Bea
Kedves Beáta! Az elutazás napján reggel 9-ig el kell hagyni a szobákat.Ilyenkor a vendégek minden apartmannál értesítést kapnak arról,hogy érkeznek a buszok. A bepakolásig a csomagokat házanként egy helyen összegyűjtve tároljuk. Amennyiben az apartmannál nincs kültéri wc vagy zuhanyzó biztosítva,és még strandolni szeretnének például, a parton több helyen is van édesvizű tusoló.A wc-t fogyasztási díj ellenében bárhol használhatjuk, de nyilvános mosdó nincs.A tenger valóban gyorsan mélyül,4-5 méter után már nem ér le a lábunk. Üdv: Eszter