Üdv
Pargát vettük célba idén. 4-en mennénk,de elég halvány a szállás lehetőség. A Zorbas-ban találtunk lehetőséget,de nem igazán tudjuk mit takar a feláras jelző,mennyi kerül még rá a listaárhoz képest?Erröl nyilatkozna valaki aki tud? Az 1 emelet 3-4-5. számú szobák.
Másik kérdésem,hogy vacilláltunk Paraila és Parga között,de mi inkább bámulós-túrázós-nézzünk szét-görög feelinget szeretnénk típusuak vagyunk.Vajon jól döntöttünk?
Szia! én azt gondolom, hogy jól döntöttetek, Parga csodás, meseszép, fantasztikus hangulattal és remek kiindulópont csomó nagyszerű kiránduláshoz. Paralián én nem voltam és sosem mennék, de hát ízlések és pofonok. Nem fogtok csalódni!