Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2016-01-13 11:25:39
Kedves Grand Marcsi! Máj. 28-tól leszünk Kefalonia, Skala, Mi Abeli apartmanba. Fakultatív kirándulásra a Sziget túrát néztük ki magunknak. Kérdéseim lennének: Milyenek a bolti és éttermi árak, van helyi buszjárat más városokba?
Előre is köszönöm üdv: Marcsi
Ezzel a Kefalonia topikban kellene próbálkozni... :)
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2016-01-13 11:25:39
Kedves Grand Marcsi! Máj. 28-tól leszünk Kefalonia, Skala, Mi Abeli apartmanba. Fakultatív kirándulásra a Sziget túrát néztük ki magunknak. Kérdéseim lennének: Milyenek a bolti és éttermi árak, van helyi buszjárat más városokba?
Előre is köszönöm üdv: Marcsi
Kovács Rómeó Dátum: 2016-01-07 17:55:13
írta ekkor: 2016-01-07 16:30:27
Kedves Rómeó!
Magyar nyelvű étlap tudomásom szerint a Zorbas,Tsimas és a Bacchos tavernában van,lehet hogy idén több helyen is lesz majd. :)
Üdv:
Eszter
Kedves Eszter !
Köszönöm szépen a választ
Dajka Zsuzsánna Dátum: 2016-01-07 16:36:00
Kedves Eszter! Köszönöm a választ! :-)
Dátum: 2016-01-07 16:30:27
Kovács Rómeó írta ekkor: 2016-01-05 13:02:31
Sziasztok !
Parga út befizetve *-* Most először leszünk ott nagyon várjuk már :)
Lenne egy kérdésem hogy magyar étlapos étterem van e ? ha igen melyik az :) előre is Köszönöm a választ
Boldog Új Évet Mindenkinek
Kedves Rómeó!
Magyar nyelvű étlap tudomásom szerint a Zorbas,Tsimas és a Bacchos tavernában van,lehet hogy idén több helyen is lesz majd. :)
Üdv:
Eszter