(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Kovács Sándor Dátum: 2016-01-13 19:23:54
Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2016-01-13 11:25:39
Kedves Grand Marcsi! Máj. 28-tól leszünk Kefalonia, Skala, Mi Abeli apartmanba. Fakultatív kirándulásra a Sziget túrát néztük ki magunknak. Kérdéseim lennének: Milyenek a bolti és éttermi árak, van helyi buszjárat más városokba? Előre is köszönöm üdv: Marcsi smile
Ezzel a Kefalonia topikban kellene próbálkozni... :)
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2016-01-13 11:25:39
Kedves Grand Marcsi! Máj. 28-tól leszünk Kefalonia, Skala, Mi Abeli apartmanba. Fakultatív kirándulásra a Sziget túrát néztük ki magunknak. Kérdéseim lennének: Milyenek a bolti és éttermi árak, van helyi buszjárat más városokba? Előre is köszönöm üdv: Marcsi smile
Kovács Rómeó Dátum: 2016-01-07 17:55:13
írta ekkor: 2016-01-07 16:30:27
Kedves Rómeó! Magyar nyelvű étlap tudomásom szerint a Zorbas,Tsimas és a Bacchos tavernában van,lehet hogy idén több helyen is lesz majd. :) Üdv: Eszter
Kedves Eszter ! Köszönöm szépen a választ smile
Dajka Zsuzsánna Dátum: 2016-01-07 16:36:00
Kedves Eszter! Köszönöm a választ! :-)
Dátum: 2016-01-07 16:30:27
Kovács Rómeó írta ekkor: 2016-01-05 13:02:31
Sziasztok ! Parga út befizetve *-* Most először leszünk ott nagyon várjuk már :) Lenne egy kérdésem hogy magyar étlapos étterem van e ? ha igen melyik az :) előre is Köszönöm a választ Boldog Új Évet Mindenkinek smile
Kedves Rómeó! Magyar nyelvű étlap tudomásom szerint a Zorbas,Tsimas és a Bacchos tavernában van,lehet hogy idén több helyen is lesz majd. :) Üdv: Eszter