Kedves Fórumozók!
Engem is érdekelne a gluténmentes étkezési lehetőség Pargán. Ha valakinek van tapasztalata, ötlete, kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm. Üdvözlettel Daróczi Györgyi
Bagi Barbara Dátum: 2015-06-20 19:59:35
Kedves Grand és Fórumozók! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy Pargan voltatok e olyan étteremben, kajáldában, ahol láttátok, hogy glutén-, és laktózmentes ételeket is kínálnak?
Dátum: 2015-06-19 18:01:34
Zoltán István írta ekkor: 2015-06-19 13:24:23
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Sifakis Apartman közelében van-e lehetőség bográcsolásra, grillezésre?
Kedves Zoltán István! A Sifakis apartmannál nincs lehetőség bográcsozásra, vagy grillezésre. Üdv: Eszter és Klára
Dátum: 2015-06-19 17:33:22
Kedves Zoltán István!
A Sifakis apartmannál nincs lehetőség bográcsozásra, vagy grillezésre.
Üdv:
Eszter és Klára
Zoltán István Dátum: 2015-06-19 13:24:23
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Sifakis Apartman közelében van-e lehetőség bográcsolásra, grillezésre?