(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Bagi Barbara Dátum: 2015-06-24 08:03:55
írta ekkor: 2015-06-23 13:23:17
Kedves Barbara! Olyan étteremről,amelyik kifejezetten gluténmentes ételeket kínálna,nem tudunk.De több helyen is van magyar nyelvű étlap.Szerintem mindenki megtalálja,összeválogathatja a fogára valót. :) Üdv: Eszter és Klára
Kedves Eszter! Nem is úgy gondoltam és szerintem Györgyi sem, hogy konkrétan gluténmentes étterem van e Pargan, hanem olyan étterem van e, ahol nem okozna gondot gluténmentesen elkészíteni bizonyos ételeket. Barbi
Dátum: 2015-06-23 13:25:13
Daróczi Györgyi írta ekkor: 2015-06-21 15:59:31
Kedves Fórumozók! Engem is érdekelne a gluténmentes étkezési lehetőség Pargán. Ha valakinek van tapasztalata, ötlete, kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm. Üdvözlettel Daróczi Györgyi
Kedves Györgyi! Olyan étteremről,amelyik kifejezetten gluténmentes ételeket kínálna,nem tudunk.De több helyen is van magyar nyelvű étlap.Szerintem mindenki megtalálja,összeválogathatja a fogára valót. :) Üdv: Eszter és Klára
Dátum: 2015-06-23 13:23:17
Bagi Barbara írta ekkor: 2015-06-20 19:59:35
Kedves Grand és Fórumozók! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy Pargan voltatok e olyan étteremben, kajáldában, ahol láttátok, hogy glutén-, és laktózmentes ételeket is kínálnak?
Kedves Barbara! Olyan étteremről,amelyik kifejezetten gluténmentes ételeket kínálna,nem tudunk.De több helyen is van magyar nyelvű étlap.Szerintem mindenki megtalálja,összeválogathatja a fogára valót. :) Üdv: Eszter és Klára
Nagy Mónika Dátum: 2015-06-22 05:32:21
Árokszállásiné Pliska Edina írta ekkor: 2015-06-21 20:32:52
Szia az Elsat mi néztük nem rossz hely és közel van a strand és központ is pár 100 méter szerintem jó lesz :)
Köszönöm:)
Árokszállásiné Pliska Edina Dátum: 2015-06-21 20:32:52
Nagy Mónika írta ekkor: 2015-06-14 14:02:28
Szia.Nem voltunk még itt.Azt már látom 1 hét nagyon kevés lesz...Korfun voltam 2 hét is kevés volt..Sajnos nekünk már csak ebben az időpontban,mire foglalni tudtunk csak az Elsa volt szabad szoba.Remélem nem lesz nagy szivás,de biztos a világ végén lesz,mindentől nagyon távol.....:(Még jó hogy szeretünk túrázni....
Szia az Elsat mi néztük nem rossz hely és közel van a strand és központ is pár 100 méter szerintem jó lesz :)