(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2015-06-19 12:15:57
Süle Veronika írta ekkor: 2015-06-19 09:43:10
Senki nem tud segíteni? :(
Szia Veronika! Nincs ilyen korlátozás,csak ha 3 napnál többre viszel el egy autót.Tehát ahogy mondták,nyugodtan átmehetsz akár Lefkadara is... Üdv: Eszter és Klára
Dátum: 2015-06-19 12:09:27
Dávid Zoltán írta ekkor: 2015-06-13 15:42:22
Tisztelt Parga Fórumozók és Idegenvezetők ! A facebookon ,két Pargával foglalkozó csoportban( a Parga szeretünk és a Parga Love ) csoportokban az Alaxia apartman és tulajdonosnőének furcsa szokásairól írnak. Állítólag kétnaponta takarítja a szobákat ,ami nem is lenne baj! Csak mint írják, ha Alexia néni takarítani akar és a vendég a szobában tartózkodik majd hogy nem kizavarja az épp ott lévő vendéget, hogy márpedig ő most takarítani fog. Az apartmanról nincs leltár felvéve, hogy mi található benne! Akik korábban voltak írják, hogy mindent alaposan nézzünk meg és még az elején szóljunk, hogy nem törött vagy sérült valami, mert ha ilyet talál a végén Alexia néni azt megpróbálja kifizettetni velünk holott lehet , hogy semmi közünk nem volt a károkozáshoz. (célszerű képeket készíteni) Persze,ha leltár sincs készítve akkor nehéz lesz az ott lévő dolgok ellenőrzése,hisz honnét tudja így az ember,hogy egyáltalán minek kell ott lennie. Az egyik vendég ,aki most kint tartózkodik, azt írta hogy a Alexia néni kutyája megharapta, részleteket az esetről nem igazán tudunk. Jó lenne, ha az ilyen jellegű problémák mire mi utazunk megoldódnának, mert nem ezért fizettünk !! Nem tudom ,hogy az Idegenvezetőknek jelezték -e ezeket a dolgokat?! Csak reménykedünk ,hogy nekünk senki és semmi nem rontja el a nyaralásunkat ! Üdvözlettel: Dávid Zoltán
Kedves Dávid Zoltán! Az Alexia apartman tulajdonosának lehet,hogy vannak furcsa szokásai,de azért nem olyan vészes a helyzet,hogy előre attól kéne tartania,hogy a nyaralását bármi is veszélyezteti. Idén eddig egy darab pohár árát kellett téríteni. A tulajdonosnőt és a kedves vendégeket is kértük,ha bármilyen probléma van, először minket értesítsenek. Minden apartman esetében a szobák elfoglalása után, ha valamilyen hibát, kárt fedeznének fel, ugyancsak nekünk kell jelezni. Ami a kutyát illeti,valóban megharapott múlt héten egy vendéget.Természetesen tudtunk róla,hisz mi szállítottuk orvoshoz,ahol meg is kapta a szükséges ellátást. Ezt az egy esetet leszámítva, az eb még nem kapott meg senkit. Ettől függetlenül természetesen tettünk lépéseket az ügyben, és a "fenevad" (kb. 4 kg) láncra lett verve. Várunk mindenkit szeretettel Pargan! Üdvözlettel: Eszter és Klára
Süle Veronika Dátum: 2015-06-19 11:23:53
Veronika írta ekkor: 2015-06-19 10:16:21
Szia Veronika! Mi tavaly igaz hogy nem autót, hanem motort béreltünk, de nem volt megkötve, hogy meddig mehetünk vele. Szerintem nincs ilyen határ. Illetve volt olyan útitárs, aki bérelt autóval ment át Lefkadára. A lényeg, hogy időben vissza kell vinni és a megfelelő üzemanyag mennyiségnek meg kell lennie a leadásnál. Ennyi. És persze vigyázni kell rá smile
Köszönöm! :)
Veronika Dátum: 2015-06-19 10:16:21
Süle Veronika írta ekkor: 2015-06-19 09:43:10
Senki nem tud segíteni? :(
Szia Veronika! Mi tavaly igaz hogy nem autót, hanem motort béreltünk, de nem volt megkötve, hogy meddig mehetünk vele. Szerintem nincs ilyen határ. Illetve volt olyan útitárs, aki bérelt autóval ment át Lefkadára. A lényeg, hogy időben vissza kell vinni és a megfelelő üzemanyag mennyiségnek meg kell lennie a leadásnál. Ennyi. És persze vigyázni kell rá smile
Süle Veronika Dátum: 2015-06-19 09:43:10
Süle Veronika írta ekkor: 2015-06-15 10:47:36
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy ha Pargan bérelünk autót, van-e valami határ, hogy meddig lehet a bérelt autóval elmenni? (Mint pl a szigeteknél, a szigetről nem lehet az autót kivinni.) Köszönöm!
Senki nem tud segíteni? :(