Kedves Fórumozók elég nagy a káosz ezt érzékelem. Mintha az új lányok nem lennének a helyzet magaslatán ,szerencsére meglátják mindenre van megoldás hiszen a hajókirándulásra csak lesétálunk a kikötőbe és helyben be lehet fizetni, mi is ezt tettük mikor egyénileg voltunk Pargán, ha valaki Korfura akar menni akkor ugyanaz a megoldás bár volt aki csak bement az Apollon irodába és velük utazott, ez Albániára is érvényes. És ne feledkezzünk meg ott a kisvasút és ott vannak a hajótaxik a kikötőben melyekkel bármelyik öbölbe el lehet menni. Én azt gondolom nem kell ezt bonyolítani, az összes iroda vadássza a vendégeket , és tárt karokkal várnak. Jó nyaralást !
Tisztelt Horváth Gábor!Honnan veszi hogy nem vagyok a helyzet magaslatán ?Azért mert leírom az aggályaimat még nincs káosz.Idáig a többi fórumon működött az információ csere.Tisztelettel:Nagy Mónika