Tisztelt Nagy Mónika és Horváth Gábor!
A beszélgetésüket elnézve volt némi félreértés, nem úgy részünkről. A fórum valóban azért létezik, hogy a felmerülő kérdésekre választ kapjanak az azt igénylők és, hogy a fórumozók esetlegesen megosszák egymással a tapasztalataikat, benyomásaikat. Ha valami nem egyértelmű a fórumon megjelentekkel kapcsolatosan, készséggel adunk bővebb információt. Az említett káoszt illetően annyi hozzáfűzni valónk volna, hogy a fórumon semmiképp, de még itt helyben, az üdülőtelepen sem tapasztaltuk. Ha a fakultatív kirándulások programja zsúfoltnak tűnik, azért van, mert próbáljuk az alatt az egy hét alatt megszervezni őket, amíg a kedves vendégek itt tartózkodnak. Hogy melyik a legnépszerűbb program, az személyenként változik, egyéni érdeklődési kör és igény alapján. Úgy gondolom, hogy a fórumon megjelent kérdéseket lehetőség szerint, időben megválaszoltuk, vagy a fórumozók köréből akadt olyan, aki szívesen hozzászólt. A helyben felmerülő problémákat pedig igyekszünk orvosolni, de sok esetben a megoldás nem csak rajtunk múlik. Ennek ellenére mindent megteszünk azért, hogy az itt üdülők egy kellemes hetet töltsenek el. Szeretettel várunk mindenkit, hogy megtapasztalja, hogyan is működnek itt "élőben" a dolgok, a hely szépsége pedig magáért beszél.
Üdvözlettel, Klára
Tisztelt Grand Klára.Köszönöm hogy próbálnak segíteni minden turistának hogy jól sikerüljön a nyaralás.Ezért teszünk fel kérdéseket,és akik voltak, próbálnak segíteni.Én is szeretnék továbbra is információkat gyűjteni,vita helyett,hiszen e célból kerestem fel a fórumot.Köszönöm.Tisztelettel:Nagy Mónika