(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Klopp Gyula Dátum: 2015-05-29 19:45:23
Tóthné Molnár Zsuzsanna írta ekkor: 2015-05-28 17:33:39
Kedves Grand Klára! A Zorbas tavernában a vacsora ideje korlátozva van, van egy időintervallum? Ezt azért kérdezem, mivel ha például a Meteorák fakultatív utat választom, akkor nem tudom, hogy mikor érkezek vissza a szállásra és kapok-e még vacsorát a Zorbas tavernában? Köszönettel: Tóthné Molnár Zsuzsanna
Kedves Zsuzsanna! A Meteora kirándulásról 18 óra körül értünk vissza, nem fogsz éhen maradni. Ilyen tájban még el sem kezdődik a vacsoraidő. Jó pihenést, a Meteora pedig csodaszép lesz.
Tóthné Molnár Zsuzsanna Dátum: 2015-05-28 17:33:39
Kedves Grand Klára! A Zorbas tavernában a vacsora ideje korlátozva van, van egy időintervallum? Ezt azért kérdezem, mivel ha például a Meteorák fakultatív utat választom, akkor nem tudom, hogy mikor érkezek vissza a szállásra és kapok-e még vacsorát a Zorbas tavernában? Köszönettel: Tóthné Molnár Zsuzsanna
Nagy Mónika Dátum: 2015-05-28 16:44:01
írta ekkor: 2015-05-28 16:16:34
Tisztelt Nagy Mónika és Horváth Gábor! A beszélgetésüket elnézve volt némi félreértés, nem úgy részünkről. A fórum valóban azért létezik, hogy a felmerülő kérdésekre választ kapjanak az azt igénylők és, hogy a fórumozók esetlegesen megosszák egymással a tapasztalataikat, benyomásaikat. Ha valami nem egyértelmű a fórumon megjelentekkel kapcsolatosan, készséggel adunk bővebb információt. Az említett káoszt illetően annyi hozzáfűzni valónk volna, hogy a fórumon semmiképp, de még itt helyben, az üdülőtelepen sem tapasztaltuk. Ha a fakultatív kirándulások programja zsúfoltnak tűnik, azért van, mert próbáljuk az alatt az egy hét alatt megszervezni őket, amíg a kedves vendégek itt tartózkodnak. Hogy melyik a legnépszerűbb program, az személyenként változik, egyéni érdeklődési kör és igény alapján. Úgy gondolom, hogy a fórumon megjelent kérdéseket lehetőség szerint, időben megválaszoltuk, vagy a fórumozók köréből akadt olyan, aki szívesen hozzászólt. A helyben felmerülő problémákat pedig igyekszünk orvosolni, de sok esetben a megoldás nem csak rajtunk múlik. Ennek ellenére mindent megteszünk azért, hogy az itt üdülők egy kellemes hetet töltsenek el. Szeretettel várunk mindenkit, hogy megtapasztalja, hogyan is működnek itt "élőben" a dolgok, a hely szépsége pedig magáért beszél. Üdvözlettel, Klára
Tisztelt Grand Klára.Köszönöm hogy próbálnak segíteni minden turistának hogy jól sikerüljön a nyaralás.Ezért teszünk fel kérdéseket,és akik voltak, próbálnak segíteni.Én is szeretnék továbbra is információkat gyűjteni,vita helyett,hiszen e célból kerestem fel a fórumot.Köszönöm.Tisztelettel:Nagy Mónika
Dátum: 2015-05-28 16:16:34
Nagy Mónika írta ekkor: 2015-05-26 20:00:38
Tisztelt Horváth Gábor!Honnan veszi hogy nem vagyok a helyzet magaslatán ?Azért mert leírom az aggályaimat még nincs káosz.Idáig a többi fórumon működött az információ csere.Tisztelettel:Nagy Mónika
Tisztelt Nagy Mónika és Horváth Gábor! A beszélgetésüket elnézve volt némi félreértés, nem úgy részünkről. A fórum valóban azért létezik, hogy a felmerülő kérdésekre választ kapjanak az azt igénylők és, hogy a fórumozók esetlegesen megosszák egymással a tapasztalataikat, benyomásaikat. Ha valami nem egyértelmű a fórumon megjelentekkel kapcsolatosan, készséggel adunk bővebb információt. Az említett káoszt illetően annyi hozzáfűzni valónk volna, hogy a fórumon semmiképp, de még itt helyben, az üdülőtelepen sem tapasztaltuk. Ha a fakultatív kirándulások programja zsúfoltnak tűnik, azért van, mert próbáljuk az alatt az egy hét alatt megszervezni őket, amíg a kedves vendégek itt tartózkodnak. Hogy melyik a legnépszerűbb program, az személyenként változik, egyéni érdeklődési kör és igény alapján. Úgy gondolom, hogy a fórumon megjelent kérdéseket lehetőség szerint, időben megválaszoltuk, vagy a fórumozók köréből akadt olyan, aki szívesen hozzászólt. A helyben felmerülő problémákat pedig igyekszünk orvosolni, de sok esetben a megoldás nem csak rajtunk múlik. Ennek ellenére mindent megteszünk azért, hogy az itt üdülők egy kellemes hetet töltsenek el. Szeretettel várunk mindenkit, hogy megtapasztalja, hogyan is működnek itt "élőben" a dolgok, a hely szépsége pedig magáért beszél. Üdvözlettel, Klára
Dátum: 2015-05-28 10:07:33
Tóthné Molnár Zsuzsanna írta ekkor: 2015-05-28 07:11:32
Kedves Grand Klára! Szeretném megkérdezni, hogy Pargán, ha vacsorát fizetek be, melyik étteremben lesz a vacsora, és a vacsora menürendszeres vagy bármit lehet választani? Köszönöm válaszát Tóthné Molnár Zsuzsanna
Kedves Zsuzsanna! A vacsora a Zorbas tavernában lesz, amely a kikötőben található. Egy külön menü van azok számára. akik vacsorát fizettek be, ebből lehet majd választani. Üdv, Klára