Tisztelt Horváth Gábor!Honnan veszi hogy nem vagyok a helyzet magaslatán ?Azért mert leírom az aggályaimat még nincs káosz.Idáig a többi fórumon működött az információ csere.Tisztelettel:Nagy Mónika
Már megbocsásson kedves Mónika, de a "lányok " kifejezés miért gondolja hogy Önre vonatkozik ? Kérem értelmezze a szöveget . Tisztelettel, H. Gábor.