(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Tóthné Molnár Zsuzsanna Dátum: 2015-05-28 07:11:32
Kedves Grand Klára! Szeretném megkérdezni, hogy Pargán, ha vacsorát fizetek be, melyik étteremben lesz a vacsora, és a vacsora menürendszeres vagy bármit lehet választani? Köszönöm válaszát Tóthné Molnár Zsuzsanna
Nagy Mónika Dátum: 2015-05-27 19:21:34
Horváth Gábor írta ekkor: 2015-05-27 18:30:40
Már megbocsásson kedves Mónika, de a "lányok " kifejezés miért gondolja hogy Önre vonatkozik ? Kérem értelmezze a szöveget . Tisztelettel, H. Gábor.
Szöveg környezet alapján simán vonatkozhat rám is...Fogalmazzon egyértelműbben legközelebb.
Mentel Judit Dátum: 2015-05-27 18:59:32
Tóth Henrietta írta ekkor: 2015-05-19 07:23:37
Igen van. A teraszon, de csipesz jól jöhet. smile
Köszi!
Horváth Gábor Dátum: 2015-05-27 18:30:40
Nagy Mónika írta ekkor: 2015-05-26 20:00:38
Tisztelt Horváth Gábor!Honnan veszi hogy nem vagyok a helyzet magaslatán ?Azért mert leírom az aggályaimat még nincs káosz.Idáig a többi fórumon működött az információ csere.Tisztelettel:Nagy Mónika
Már megbocsásson kedves Mónika, de a "lányok " kifejezés miért gondolja hogy Önre vonatkozik ? Kérem értelmezze a szöveget . Tisztelettel, H. Gábor.
Dr. Györki Jánosné Dátum: 2015-05-26 20:06:31
Én is kerestem a káoszt de nem találtam smile