Még egy kérdésem lenne. Olvastam, hogy vannak fakultatív programok. Hol lehet megtudni, hogy melyik program melyik napon van, és hánykor indul? üdv. K. Mariann
Kedves Mariann! Paráliát írtál, de ez itt a Parga fórum, a kettő nem ugyanaz

Pargán egyébként gyorsan mélyül a víz, júniusban is elég meleg szerintem, de ezt mindenki maga tudja. Mi tavaly júni 10-től voltunk és kellemes volt, sokat fürödtünk, nem fáztunk. A fakultatív programokról előre szerintem az iroda tud tájékoztatást adni, de a helyszínen mindent elmond majd a telepített idegenvezető. A szállásokon kint lesz egy lista a programok indulási idejével, napjával, árával stb., Ha mégis Pargára mentek, akkor sztem nem fogjátok megbánni!