Tisztelt Fórum társak!
Azoktól kérdezném akik busszal utaztak Pargára,emeletes busszal utaztatok? Van-e autóbérlési lehetőség és milyem áron / nap? Köszönöm.
Kedves Zsuzsanna! Igen, emeletes busszal utaztunk, a városban pedig több helyen tudsz bérelni motort és autót. Mi 80-as robogót béreltünk, egy napra 19 Euró volt. Autós árakat én nem tudok Neked mondani.