Szia Tomesz! Szerintem tavaly még nem volt ez a szuterén szoba a kínálatban, úgyhogy én nem tudok róla semmit, bár az Alexiában volt a szállásunk. És igazából elképzelésem sincs, hol lehet, melyik szoba lehet....
Sziasztok!Tavaly az Alexia 6-os szobában voltunk, ez és a 7-es apartman a 3 fős, ezek vannak legfelül.Az épület alatt láttuk a félig kész apartmant,/ ez elölről nem is látszik, mert oldalról lesz a bejárat/ szeptember végén voltunk, akkor a csupasz falak voltak még. Szerintem teljesen normál méretű, látszott már, hogy hol lesz a fürdő-konyha-szoba.Mivel a nekünk megfelelő időpontban már nincs más hely, lehet, hogy mi is ezt foglaljuk.Úgysem az apartmanban akarunk tartózkodni.