Köszönöm Veronika! Sokat segítettél!!! Akkor ezek szerint nem ajánlott nem biztos úszóknak belemenni a mély vízbe, mert nem sokan használnak ilyen esetben pl. karúszót?!:) Inkább a fedélzeten várakoznak és gyönyörködnek a "félősebbek".:))
Szia Barbi! Én nehezen tudom ezt megítélni, mert jól úszom, nem ismerem az érzést, hogy "félek a mély vízben", szerintem majd meglátjátok. Ha szép, szélcsendes idő van, csodás tiszta a víz, azért lehet mégis belemerészkedtek picit, a hajó mellett úszkáltok. Karúszóval senkit sem láttam fürdeni, viszont úgy gondolom, hogy ha Neked az biztonság érzetet nyújt, akkor miért ne, nem kell másokkal és a véleményükkel foglalkozni.

Ha mégis a fedélzeten maradtok, akkor is csodás élmény lesz a hajókázás