(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Tóth Henrietta Dátum: 2015-03-03 11:29:06
Bagi Barbara írta ekkor: 2015-03-02 11:56:39
Sziasztok! A párommal minket a Sarakiniko, a Jón-tengeri hajós szigettúra és a Paxos-Antipaxos kirándulás érdekelne. Ezekkel kapcsolatban azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak ezeken a programokon, hogy az első 2 program partról történő fürdőzést jelent, a 3. pogramon pedig csak nyílttengeri fürdőzésre lenne lehetőség? Nem vagyunk egy biztos úszók, így nem tudjuk hol mire számíthatnánk ilyen téren a programokon.:) Köszönöm előre is a válaszokat!!! Barbi
Szia! Mi a Paxos-Antipaxos túrán voltunk. Nyílt vízen állt meg a hajó, de olyan csodálatos és egyáltalán nem félelmetes volt a látvány, hogy a három éves gyermekem könyörgött, hogy karúszóval engedjük be a vízbe. És be is ment az egész hajó nagy csodálkozására és örömére. El is evickélt a hajótól, tőlünk is. Egyáltalán nem félt. Olyan tiszta volt a víz, hogy a 16 méterig teljesen leláttunk az aljára. Hófehér homokon szépen látszottak a kis halacskák. A kisfiam is ettől indult be. smile
Klopp Gyula Dátum: 2015-03-03 10:55:35
Bagi Barbara írta ekkor: 2015-03-02 11:56:39
Sziasztok! A párommal minket a Sarakiniko, a Jón-tengeri hajós szigettúra és a Paxos-Antipaxos kirándulás érdekelne. Ezekkel kapcsolatban azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak ezeken a programokon, hogy az első 2 program partról történő fürdőzést jelent, a 3. pogramon pedig csak nyílttengeri fürdőzésre lenne lehetőség? Nem vagyunk egy biztos úszók, így nem tudjuk hol mire számíthatnánk ilyen téren a programokon.:) Köszönöm előre is a válaszokat!!! Barbi
Szia Barbara! Olvasom a problémádat, és szeretnélek megnyugtatni, nem kell a fedélzetről nézelődnötök. Ugyanis az úszni nem tudók kapnak mentőmellényt, amivel nyugodtan lehet lubickolni. A karúszokról csak annyit, hogy tavaly egy kb. 60 éves hölgy nem "átallott" gyerek úszógumival úszkálni. Tehát semmi gond, vidáman tudtok majd fürdeni a hajóról is. Jó nyaralást, üdv, Gyula
Bagi Barbara Dátum: 2015-03-03 09:32:09
Veronika írta ekkor: 2015-03-03 08:29:12
Szia Barbi! Én nehezen tudom ezt megítélni, mert jól úszom, nem ismerem az érzést, hogy "félek a mély vízben", szerintem majd meglátjátok. Ha szép, szélcsendes idő van, csodás tiszta a víz, azért lehet mégis belemerészkedtek picit, a hajó mellett úszkáltok. Karúszóval senkit sem láttam fürdeni, viszont úgy gondolom, hogy ha Neked az biztonság érzetet nyújt, akkor miért ne, nem kell másokkal és a véleményükkel foglalkozni. smile Ha mégis a fedélzeten maradtok, akkor is csodás élmény lesz a hajókázás smile
Köszönöm Veronika!!!
Veronika Dátum: 2015-03-03 08:29:12
Bagi Barbara írta ekkor: 2015-03-02 19:51:14
Köszönöm Veronika! Sokat segítettél!!! Akkor ezek szerint nem ajánlott nem biztos úszóknak belemenni a mély vízbe, mert nem sokan használnak ilyen esetben pl. karúszót?!:) Inkább a fedélzeten várakoznak és gyönyörködnek a "félősebbek".:))
Szia Barbi! Én nehezen tudom ezt megítélni, mert jól úszom, nem ismerem az érzést, hogy "félek a mély vízben", szerintem majd meglátjátok. Ha szép, szélcsendes idő van, csodás tiszta a víz, azért lehet mégis belemerészkedtek picit, a hajó mellett úszkáltok. Karúszóval senkit sem láttam fürdeni, viszont úgy gondolom, hogy ha Neked az biztonság érzetet nyújt, akkor miért ne, nem kell másokkal és a véleményükkel foglalkozni. smile Ha mégis a fedélzeten maradtok, akkor is csodás élmény lesz a hajókázás smile
Bagi Barbara Dátum: 2015-03-02 19:51:14
Veronika írta ekkor: 2015-03-02 13:43:15
Szia Barbi! Mi voltunk tavaly a Jón tengerin és Paxos-Antipaxos kiránduláson is. A Jón tengerin a partról lehet fürdőzni ott, ahol a hajó kiköt/megáll, a Paxos-Antipaxos kiránduláson pedig hajóról lehet fürdeni. Anitpaxoson egy csodás öbölben köt ki a hajó, nem messze a part, oda ki lehet úszni, vagy a hajó körül úszkálni a csodás, kristálytiszta vízben, körülötted halak úszkálnak. Azután a kék barlangoknál is lehet fürdeni, a víz mindkét helyen mély. Amikor mi voltunk a kék barlangoknál nem tudtunk fürdeni, mert szeles idő volt és mondta a kapitány, hogy így nem biztonságos. De alap esetben ott is lehet fürdeni. A Sarakiniko-n nem voltunk, de úgy gondolom, hogy oda átmentek kishajóval és a strandon lehet fürdeni egész nap. A Jón tengerin mi Porto Katsiki-n álltunk meg, aztán Fiskardoban, végül Ithakán, mindenhol volt kb. 40-50 perc, vagy talán kicsit több fürdeni, enni, sétálni a városban stb. Paxoson is volt szabadidő, volt aki ott is fürdött a városi strandon, mi nem fürödtünk, hanem helyette egy helyes kis tavernában megebédeltünk a parton. smile üdv: V.
Köszönöm Veronika! Sokat segítettél!!! Akkor ezek szerint nem ajánlott nem biztos úszóknak belemenni a mély vízbe, mert nem sokan használnak ilyen esetben pl. karúszót?!:) Inkább a fedélzeten várakoznak és gyönyörködnek a "félősebbek".:))