(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2015-03-02 13:43:15
Bagi Barbara írta ekkor: 2015-03-02 11:56:39
Sziasztok! A párommal minket a Sarakiniko, a Jón-tengeri hajós szigettúra és a Paxos-Antipaxos kirándulás érdekelne. Ezekkel kapcsolatban azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak ezeken a programokon, hogy az első 2 program partról történő fürdőzést jelent, a 3. pogramon pedig csak nyílttengeri fürdőzésre lenne lehetőség? Nem vagyunk egy biztos úszók, így nem tudjuk hol mire számíthatnánk ilyen téren a programokon.:) Köszönöm előre is a válaszokat!!! Barbi
Szia Barbi! Mi voltunk tavaly a Jón tengerin és Paxos-Antipaxos kiránduláson is. A Jón tengerin a partról lehet fürdőzni ott, ahol a hajó kiköt/megáll, a Paxos-Antipaxos kiránduláson pedig hajóról lehet fürdeni. Anitpaxoson egy csodás öbölben köt ki a hajó, nem messze a part, oda ki lehet úszni, vagy a hajó körül úszkálni a csodás, kristálytiszta vízben, körülötted halak úszkálnak. Azután a kék barlangoknál is lehet fürdeni, a víz mindkét helyen mély. Amikor mi voltunk a kék barlangoknál nem tudtunk fürdeni, mert szeles idő volt és mondta a kapitány, hogy így nem biztonságos. De alap esetben ott is lehet fürdeni. A Sarakiniko-n nem voltunk, de úgy gondolom, hogy oda átmentek kishajóval és a strandon lehet fürdeni egész nap. A Jón tengerin mi Porto Katsiki-n álltunk meg, aztán Fiskardoban, végül Ithakán, mindenhol volt kb. 40-50 perc, vagy talán kicsit több fürdeni, enni, sétálni a városban stb. Paxoson is volt szabadidő, volt aki ott is fürdött a városi strandon, mi nem fürödtünk, hanem helyette egy helyes kis tavernában megebédeltünk a parton. smile üdv: V.
Bagi Barbara Dátum: 2015-03-02 11:56:39
Sziasztok! A párommal minket a Sarakiniko, a Jón-tengeri hajós szigettúra és a Paxos-Antipaxos kirándulás érdekelne. Ezekkel kapcsolatban azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak ezeken a programokon, hogy az első 2 program partról történő fürdőzést jelent, a 3. pogramon pedig csak nyílttengeri fürdőzésre lenne lehetőség? Nem vagyunk egy biztos úszók, így nem tudjuk hol mire számíthatnánk ilyen téren a programokon.:) Köszönöm előre is a válaszokat!!! Barbi
Timi Dátum: 2015-02-28 14:01:10
Veronika írta ekkor: 2015-02-10 15:35:12
Szia Timi! Igazad van, lehet, hogy az Alecáról nem volt szó, ebben nem is tudok Neked segíteni, mert nem ott volt a szállásunk, viszont élményekről, tapasztalatokról sokat beszéltünk. Ha gondolod és adsz email címet küldök Neked egy kisebb "élménybeszámolót", hogy tavaly mi hol merre járunk, mit néztünk meg, stb. smile
[email protected], erre a címre megköszönném, ha elküldenéd az élménybeszámolód! :) Szép napot! :)
Dobsa Imre Lajosné Dátum: 2015-02-24 20:52:07
Kedves Grand Tours! Csatlakozom Bodnár Lászlóné Ildikó kéréséhez! Szeretnénk ha lenne Vikos-kanyon túra a fakultativ kinálatban. Mi szept.1-től megyünk négyen. Üdv. Dobsáné Zsuzsa
Bondár Lászlóné Ildikó Dátum: 2015-02-24 18:20:08
Kedves Grandosok, Pargara utazók! Menjünk a Vikos-kanyonba fakultatívval: //www.youtube.com/watch?v=EXhY3PdTwNg&feature=share Persze, ha az Iroda kérésünkre - közkívánatra szervez ide is fakultatív kirándulást. Mit szóltok hozzá? :) smile