(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Tóth Henrietta Dátum: 2015-02-18 10:54:10
Biróné Csaholczi Mariann írta ekkor: 2015-02-15 23:28:59
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék, mi júliusban mennénk Pragára a Sifakis apartmanba ,milyen a környezete ,valamint a strandtól milyen messze van , homokos vagy kavicsos.Melyik fakultatív programokat ajánljátok?Két gyerekkel mennénk egy 11 és egy 8 évessel valamint lenne egy 2 éves csak nem tudom,hogy a hosszú buszozást hogyan bírná!Van aki ment ilyen kicsivel????Hol érdemes vásárolni???Persze amíg el nem felejtem a víz hőmérséklete jó??Köszönöm előre is a válaszokat!!! Mariann
Szia! Mi először 11 hónapos korában voltunk a kisfiammal görögben buszos úton Sartin. Két évesen Neos Marmarason. Tavaly június elején Pargán két hétig, szeptemberben pedig ismét Neos Marmarason. Milán imádja a buszozást. Nem viszünk neki soha gyerekülést, mert így sokkal jobban elfér a saját helyén. Ha akar fel áll, fel térdepel, lefekszik. Amire mindig figyelek, az az, hogy minden megállásnál le kell szállnia, még akkor is ha éjszaka fel kell ébreszteni és nyűgös. Mert pisilni mindig kell, még ha kicsit is, de kell! Akkor vígan kibírja a két megállás között. Amikor jön a következő megállás már állok vele a legközelebbi lejárathoz, leszállok vele a buszról, felkapom az ölembe és rohanok vele a mosdóhoz, hogy ne kelljen vele 20 percet sorba állni. Így mindig marad idő kicsit nézelődni, járkálni. Tavaly Pargan június első hetében még elég hűvös volt a víz, de már tudtunk benne fürödni, a második héten már vígan elpancsoltunk akár fél óráig a vízben. Bár a városi strand vízét egy víz alatti hideg forrás táplálja így ott mindig kicsit hűvösebb a víz, mint mondjuk más tengerpartokon. Mi a gyerekkel két fakultatív programon voltunk és mind a kettőt nagyon élvezte. Az egyik a vártúra Ali pasa várához, a másik a kalózhajó Paxos-Antipaxosra. Két éves korában már lekötötte a hajózás, bár abban az évben voltunk Bulgáriában is vele, akkor még csak pár hónapja töltötte a kettőt, de akkor egyáltalán nem érdekelte a dolog. Ősszel viszont már imádta a hajókázást, fél évvel érettebben. Remélem tudtam segíteni.
Bondár Lászlóné Ildikó Dátum: 2015-02-16 16:33:43
Kedves Balázs! Az idén is a Granddal utazunk Pargara. Fakultatív kiránduláson mi is nagyon szeretnénk látni a Vikos kanyont, kérjük továbbítsa érdeklődésünket, kérésünket az iroda felé. Köszönöm :)
Orsi Dátum: 2015-02-16 15:05:43
Biróné Csaholczi Mariann írta ekkor: 2015-02-15 23:28:59
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék, mi júliusban mennénk Pragára a Sifakis apartmanba ,milyen a környezete ,valamint a strandtól milyen messze van , homokos vagy kavicsos.Melyik fakultatív programokat ajánljátok?Két gyerekkel mennénk egy 11 és egy 8 évessel valamint lenne egy 2 éves csak nem tudom,hogy a hosszú buszozást hogyan bírná!Van aki ment ilyen kicsivel????Hol érdemes vásárolni???Persze amíg el nem felejtem a víz hőmérséklete jó??Köszönöm előre is a válaszokat!!! Mariann
Szia, a Sifakis a városi strandhoz van a legközelebb, homokos-kavicsos a partja, várépítésre kiváló :) A víz nekünk kicsit hideg volt (július elején voltunk tavaly), de a gyerkőcöt (11 éves) nem igazán zavarta. Mi a gyerekkel 3 éves korában voltunk először busszal, fantasztikusan jól bírta az utat, vittük az autós ülését is, de nem szükséges, csak úgy gondoltuk, hogy jobban szétlát. Érdekes volt, mert Kecskeméten szálltunk fel - tőlünk kb 150 km - addig szenvedett a kocsiban, de a buszon már semmi probléma nem volt, olyannyira, hogy a pihenőknél le sem akart szállni a buszról! Ha fiú, érdemes vinni egy szélesebb szájú flakont :)
Biróné Csaholczi Mariann Dátum: 2015-02-15 23:28:59
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék, mi júliusban mennénk Pragára a Sifakis apartmanba ,milyen a környezete ,valamint a strandtól milyen messze van , homokos vagy kavicsos.Melyik fakultatív programokat ajánljátok?Két gyerekkel mennénk egy 11 és egy 8 évessel valamint lenne egy 2 éves csak nem tudom,hogy a hosszú buszozást hogyan bírná!Van aki ment ilyen kicsivel????Hol érdemes vásárolni???Persze amíg el nem felejtem a víz hőmérséklete jó??Köszönöm előre is a válaszokat!!! Mariann
Budaházi Éva Dátum: 2015-02-15 18:47:58
Veronika írta ekkor: 2015-02-13 16:40:17
Szia Éva! Mi tavaly egyszer ettünk a Zorbasban, a megérkezés napján, farkas éhesen oda vezetett az utunk, mert mondták, hogy a Grandosok kapnak kedvezményt. Két gyros tálat ettünk hozzá narancslét és 22 euró volt. Nagyon kedvesek voltak, az étel finom volt és bőséges, viszont többet nem mentünk oda, mert ugyan ezért a pénzért más kisebb, "falatozó" jellegű árusoknál kétszer ennyit tudtunk enni. Ettünk még másik étteremben, de a Zorbasban csak 1x. smile
Köszönöm a választ Veronika! :)