Köszi Veronika, vissza olvastam a 10.oldalig aztán be is fejeztem, de akkor még visszamegyek egy pár oldalt..:) Viszont az Aleca apartmanról nem olvastam semmit eddig..:)
Szia Timi! Igazad van, lehet, hogy az Alecáról nem volt szó, ebben nem is tudok Neked segíteni, mert nem ott volt a szállásunk, viszont élményekről, tapasztalatokról sokat beszéltünk. Ha gondolod és adsz email címet küldök Neked egy kisebb "élménybeszámolót", hogy tavaly mi hol merre járunk, mit néztünk meg, stb.