Még ebben szeretném kérni a segítséget:
,,A csomagokat kérjük szíveskedjenek az Irodánktól vagy Partnerirodánktól előzőleg megkapott, Önök által kitöltött Csomagjelölő címkével ellátni. Az autóbusz vezető csak az ilyen módon felcímkézett csomagokat veszi át szállításra. ,,
Én ilyet nem kaptam,az lehetséges? :)
Mi sem kaptunk, sőt, senki nem is ellenőrizte, hogy van-e címkénk vagy nincsen, ennek ellenére a sajátunkat, ami a bőröndön volt természetesen megírtam. Sztem teljesen jó bármilyen címke, a lényeg, hogy rajta legyen a nevetek, címetek, elérhetőségetek, mert lehetnek egyforma csomagok, bőröndök, nem túl jó, ha elkeveredik.