(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Palik Tünde Dátum: 2014-07-26 12:16:43
Szia Krisztián!Megérkeztünk Pargàról mi voltunk a Zorbas apartmanban! Ha van kérdésed vàlaszolok szívesen!Üdv Tündi
Palik Tünde Dátum: 2014-07-26 12:15:42
Szia Krisztián!Megérkeztünk Pargàról mi voltunk a Zorbas apartmanban! Ha van kérdésed vàlaszolok szívesen!Üdv Tündi
Palik Tünde Dátum: 2014-07-26 12:13:42
Szia Krisztián!Megérkeztünk Pargàról mi voltunk a Zorbas apartmanban! Ha van kérdésed vàlaszolok szívesen!Üdv Tündi
Palik Tünde Dátum: 2014-07-26 12:07:41
Szia Krisztián!Megérkeztünk Pargàról mi voltunk a Zorbas apartmanban! Ha van kérdésed vàlaszolok szívesen!Üdv Tündi
Dátum: 2014-07-25 18:16:07
Takács Róbert írta ekkor: 2014-07-21 18:43:43
Sziasztok. Mi Szeptember 15-től 23.-ig leszünk Parga-n,a Nanos házban. Feri,tudsz esetleg bicikli bérlési lehetőségről? Mert meg akarjuk nézni Lichnos beach-et és Sarakiniko beachet is. Szeptember közepe végén még jó meleg szokott lenni ugye? Illetve ha volt valaki a Nanos házban,kérem írja meg a tapasztalatokat. Köszi előre is: Robi
Kedves Róbert, Pici szerencsével szinte nyár van még ilyenkor is Go-ban, érdemes megnézni ettől függetlenül a hosszútávú előrejelzéseket : FORECA / ACCU WEATHER stb.. Inkább robogókat lehet bérelni errefelé, mert kemény emelkedők lejtők vannak, csak az átlag biciklis itt nem boldogul. A Nanos házat csak dicsérni lehet, a kilátás, a rendezett tiszta szobái, és a gondos háziak okán. Jó választás..:-) Üdvözlettel, Feri