Sziasztok! Erdeklodnek, hogy Pargan milyen az idojaras oktober elejen? Erdemes abban az idoszakban menni?
Kedves Ágota, Októberben Görögországban leggyakrabban szép "indián nyár" van. Természetesen nem garantálható az augusztusi meleg, és előfordulhat eső is természetesen. Erre az időszakra én azt mondanám egy kis szerencse is szükségeltetik, de szinte biztos hogy kiváló az idő kirándulni, vagy olyanoknak ajánlom akik nem szeretik a nagy melegeket, és a nagy tömeget, amiből nyár közepén van elég.... Mindettől függetlenül ajánlom Önnek nézze meg egy-két online időjárás előrejelző oldal pl FORECA, vagy ACCUWEATHER hosszú távú előrejelzéseit. Üdvözlettel, Feri