Kedves Grand Feri! Még egy hét, és indulunk Pargára.

Sok kérdésem van, de azokra majd gondolom választ kapunk a tájékoztatódon. Amire viszont most kíváncsi lennék, hogy elnézve a Google Street-en Pargát, tényleg elég nagy szintkülönbség van a tenger, és a Nanos apartman között. Nem gond, nem vagyunk még öregek, de mintha említett volna valaki itt a fórumon egy "surranó pályát", egy rövidebb, ám kissé meredek utat, ami a Nanostól a központba vezet. Kérdésem az, hogy valóban létezik-e az út és ha igen, jól gondolom-e - vagyis látom a neten -, hogy a temető mellett kell srégen elindulni? Ja, és még valami... Van valamire itthonról szükségetek? Mert szívesen vállaljuk a postát szerepét.

(Mák... túrórudi... merthogy ezeket szokták hiányolni a hosszabb időre kint ragadt magyarjaink.

) Tudom, a sofőrök heti rendszerességgel mennek, de ha valamiben tudunk segíteni, akkor szívesen tesszük.