Szia Tündi!
Akkor megragadnám az alkalmat és több kérdést is intéznék Hozzád.

Kérlek írj már pár sort a Zorbas felszereltségéről.
A Zorbastól a Pyso Krinery strand, a központ (kikötő) mennyire van kb? Kényelmesen sétálva, kb /perc?
Illetve az apartmanhoz közel van "nagyobb" bolt, szupermarket? Ha igen, kb. milyen távolságra?
És arra kérnélek hogy mint magánvéleményként 1-2 mondatot írj már az apartmanról. Nektek mennyire tetszett, mennyire "jött be". Esetleg - ha van - negatívum?
Köszi előre is! :)
Üdv Krisztián
Szia Krisztián !Nekünk nagyon be jött a Zorbas apartman !Galériás volt a felszereltsége is elég jó van mikró,edények,tányérok ,poharak ,evőeszközök stb.bár mi mindig viszünk sajátot!A közelben van bolt 3is egymás mellett ezek az utca elején találhatóak!Az árak elfogadhatóak!Találtunk egy jó pékséget ahogy mentünk a strandra és ott vettünk kenyeret péksütit még melegen!A strand kb.800m-re van a szállástól!Kavics homok vegyesen a napágyak bérlése 8 euró/nap!(2ágy+ernyő)!A 33-ban lehet a legjobb gyrost enni a Zorbas étteremben -15% kedvezmény van a grandosoknak!Jó nagy adag és finoman főznek!A központ és a kikötő 10-15 perc séta !Jó sokan vannak van élet rendesen!Sokat kell mászni felfelé de ki lehet bírni..!Wi-fi sajnos nem nagyon volt a házban csak ha az emeletre mentünk !A háziak nagyon aranyosak nincs gond velük!A mi szobánk galériás volt nagyon tetszett!A kis szigetre érdemes át úszni vagy matracon át menni nagyon szép!Ennyi ha van még kérdés írj!Üdv Tündi jó nyaralást!