(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Galovics Tibor Dátum: 2012-12-03 15:10:25
Sziasztok ! Jövőre újra Paralia lenne az úti célunk, de viszon autóval mennénk ! Tudna valaki küldeni egy linket térképről, útvonalról, hogy merre érdemes menni Szerbiában, és Makedóniában ! Mennyi idő, és km volt körülbelül Röszkétől az út Paraliáig ! Hol érdemes megállni pihenni, mire kell figyelni útközben, ha megállít a rendőr minek kell a kocsiban lennie műszakilag (izzókészlet, meghatalmazás ha a szülő nevén van az autó, láthatósági mellény...), ki lehet-e ilyenkor szállni az autóból? Esetleg észrevételeket, élményeket kérhetek, hogy milyen volt az út? Előre is Köszönöm a válaszokat, segítséget ! Üdv !
Bodó Mária Dátum: 2012-11-08 15:35:51
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a minden évben Panos (Caravel Apartman) által szervezett görög estre idén is lehet számítani Hajdúnánáson, vagy egyéb helyszínen ???
Brumár Beatrix Dátum: 2012-10-17 20:22:20
Grand Paralia írta ekkor: 2012-10-14 17:32:10
Szia Beatrix! Javaslom, hogy nézd meg a katalógusunk "gépkocsivezetőink" oldalát smile .....és máris megkapod a választ a kérdésedre.
Szia! Nagyon köszönöm a segítséget, megtaláltam.. smile
Grand Paralia Dátum: 2012-10-14 17:32:10
Brumár Beatrix írta ekkor: 2012-10-09 21:23:22
Sziasztok! 2012.09.03-09.11-ig voltam Parálián, Segítséget kérnék abban, hogy az egyik busz-soför nevét szeretném megtudni, aki vitt és hozott bennünket. Magas barna hajú, kék szemű és Jánosnak hívják! Köszönöm előre is a segítséget. smile
Szia Beatrix! Javaslom, hogy nézd meg a katalógusunk "gépkocsivezetőink" oldalát smile .....és máris megkapod a választ a kérdésedre.
Grand Paralia Dátum: 2012-10-14 17:25:49
Barassó László írta ekkor: 2012-10-13 08:23:17
Sziasztok! Szép 10 napot töltöttünk Parálián,október elején.Tényleg nagyon jól éreztük magunkat!Köszönhetően az iroda szuper szervezésének, a gyönyörű időnek,és nem utolsó sorban a "zsiráfos"idegenvezető hölgynek :-) aki a sok szép látnivaló mellett személyiségével még emelte a fakultatív programok hangulatát, Már tervezgetjük a jövő évi nyaralást!Üdv mindenkinek: Edit és Laci
Kedves Edit, és Laci! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, és köszönjük az elismerő szavaitokat irodánk, és a "zsiráfos hölgy" nevében is! Visszavárunk Titeket jövőre is!!!! Üdvözletünket küldjük!! Idegenvezetők