(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-21 21:56:43
Sziasztok smile Azt szeretném kérdezni, hogy mi megyünk szeptember 18-án Paraliába,csak egy a bibi,hogy nem beszélünk sem angolul,sem pedig görögül... Hogyan tudunk egy tavernában így elmekegni,hogy mit szeretnénk enni és inni? smile
Csuka Zsolt Dátum: 2012-08-21 16:40:51
A párommal augusztus 7-14.-ig voltunk Parálián a Pelagosban! A buszút nem volt egyáltalán vészes, 4 óránként megálltunk és nem volt semmi probléma az autóbusz vezetőkkel sem. Paráliára 10-11 óra között érkeztünk, a turnusváltástól kicsit tartottunk, de a megérkezésünk után hamar elfoglalhattuk a szobánkat. A Pelagos modern, jól felszerelt apartman, csendes helyen van és a tulajdonos házaspár is nagyon kedves volt. Mi kértünk vacsorát a Hotel Atlantisba, de megbántuk több okból is. Volt olyan fakultatív program, amin a vacsora miatt nem tudtunk részt venni. Az ételek változatosak és ízletesek voltak, habár a mennyiségükkel nem voltunk megelégedve és a mennyiséghez képest nagyon drágának találtuk, mert ennyi pénzért étteremben is tudtunk volna vacsorázni, akkor amikor mi akarunk. Mi a vacsorát nem ajánljuk senkinek. Első este Ági tartott nekünk részletes tájékoztatót, amelyen beszélt a fakultatív programokról, elmondta a helyi szokásokat. Fakultatív programok közül mi Thesszalonikiben voltunk és a Meteora-kolostorokhoz látogattunk el Vikivel. Aki teheti, ne hagyja ki, csodálatos tájakat láttunk. Viki az egész buszúton lekötötte a figyelmünket, rendkívül érdekes helyi szokásokról, régi legendákról/mítoszokról mesélt. Mindkét idegenvezető előtt le a kalappal, látszik, hogy szívből csinálják, barátságosak, kedvesek és mosolygósak!A programok nagyon jól meg lettek szervezve! A tenger csodálatos, mi Olympic Beach-re is átsétálltunk, ott még szebb volt a part és a víz.A víz hőmérséklete kellemes volt, ritkán találkoztunk medúzákkal. Hazafele utolsó nap derült ki, hogy nekünk is át kell szállnunk a görög határnál, amitől tartottunk, de meglepően egyszerűen zajlott minden, a sofőrök gyorsan lebonyolították a csomagok behelyezését a buszba és a hazafele út is zökkenőmentes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, a görög emberek nagyon vendégszeretőek és kedvesek, inkább egy-két utastársunk viselkedésén volt mit kifogásolni... A Grand Tours nagyon profin szervezett meg mindent, mi biztosan legközelebb is őket választjuk majd!!!! :) Rita & Zsolti
Pataki Nikoletta Dátum: 2012-08-20 20:16:26
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék, hogy az Anesis apartmanház konyhája mennyire felszerelt. Milyen evőeszközök edények vannak? Van mikró? Az is érdekelne, hogy van-e csomagszoba, ahová a hazautazás napján a csomagot be lehet pakolni, vagy csak a buszba tudjuk rakni majd. De ha bárki volt már ott az idén attól is szívesen fogadom az információkat. Előre is köszönöm.
Grand Paralia Dátum: 2012-08-19 18:00:51
fekete mihály írta ekkor: 2012-08-16 19:52:03
2012 október 02-09-ig szeretnénk Paráliára utazni. Az után érdeklődöm, hogy fél panziót szeretnénk kérni és ennek az árát hol kell befizetni? Ha a helyszínen kell fizetni akkor forinttal vagy Eurőval kell-e fizetni?
Kedves Fekete Mihály ! Azt javasoljuk, hogy a félpanziót az otthoni irodánkban fizessék be. Természetesen ekkor az árat forintban kell fizetni. Van lehetőség a helyszinen is igényelni félpanziót, ekkor, euroban van az ár megszabva. Üdvözlettel : idegenvezetők
Grand Paralia Dátum: 2012-08-19 17:50:09
Nagy Emese írta ekkor: 2012-08-19 10:39:55
Kedves Grandparalia ! A csustdapark iránt szeretnék érdeklödni. Mi szept 4-én indulunk és két feénött egy gyerek. Hárman mennénk és az mennyi euro és, ha a megbeszélésen nem leszünk ott akkor kedd este hol tudom befizetni, mert a fiam 5 éves .
Kedves Emese ! Csúzdapark programunk szerdán 8:30-kor indul. A program ára : felnőtt 25 euro/gyermek 20 euro. Két helyen tartunk kedden tájékoztatót (a Caravel apartman házban és az Anesis apartman házban). Minden szállásunkon található egy kis térkép az eligazodáshoz. Azt javaslom hogy a helyileg legközelebbi tájékoztató helyszinén fizessék be a programot. Mindkét tájékoztató egyidőben, görög idő szerint 19-kor kezdődik. Szeretettel várjuk Önöket ! idegenvezetők