Azt szeretném kérdezni, hogy mi megyünk szeptember 18-án Paraliába,csak egy a bibi,hogy nem beszélünk sem angolul,sem pedig görögül...
Hogyan tudunk egy tavernában így elmekegni,hogy mit szeretnénk enni és inni?
Azt szeretném kérdezni, hogy mi megyünk szeptember 18-án Paraliába,csak egy a bibi,hogy nem beszélünk sem angolul,sem pedig görögül...
Hogyan tudunk egy tavernában így elmekegni,hogy mit szeretnénk enni és inni?