(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Nagy Emese Dátum: 2012-08-23 14:44:12
Csontosné Mészáros Ildikó írta ekkor: 2012-08-22 22:12:03
Üdvözlet a fórumozóknak, és nagy puszi a két idegenvezetőnek !!!! Sajnos már itthonról (. Ismét 2 csodálatos hetet töltöttünk Paralián, immár 5. éve mindig visszatérünk. Sok mindent leírtak már itt a fórumon, ismételni nem akarok semmit. De mindenképpen meg szeretném köszönni az idegenvezetők rendkívüli hozzáállását és hozzáértést amit a két hét során tapasztaltam! Minden felmerült problémát gyorsan és nagyon kedvesen megoldottak, bármikor segítségére voltak az utasoknak, legyen az orvoshoz eljutás, patikába kísérés, fakultatív programok ismertetése, és még sorolhatnám. Általuk mindenki biztonságban érezheti magát ami egy idegen országban azt hiszem nagyon fontos. A buszról: bevallom nagyon féltem a hosszú úttól, mindig autóval szoktunk menni, de semmi gond nem volt, a sofőrök nagyon kedvesek, mindamellett határozottak, így semmi gond nem volt, odaúton ugyan sokat kellett várni a határokon (nem a busz hibája) hazaúton viszont simán átjöttünk. Picit Paraliáról az előző évekhez viszonyítva ismét csökkentek az árak, a tenger gyönyörű, az idő szuper, és a fakultatív kirándulás melyre elmentünk fantasztikus volt :-) még delfineket is láttunk :-))))!!! Az nem kérdés hogy legközelebb is a GT-vel fogunk utazni. Persze már mennék vissza:-) smile
Szia ! És hol látattok delfineket ??????
Grand Paralia Dátum: 2012-08-23 09:40:16
Csuka Zsolt írta ekkor: 2012-08-21 16:40:51
A párommal augusztus 7-14.-ig voltunk Parálián a Pelagosban! A buszút nem volt egyáltalán vészes, 4 óránként megálltunk és nem volt semmi probléma az autóbusz vezetőkkel sem. Paráliára 10-11 óra között érkeztünk, a turnusváltástól kicsit tartottunk, de a megérkezésünk után hamar elfoglalhattuk a szobánkat. A Pelagos modern, jól felszerelt apartman, csendes helyen van és a tulajdonos házaspár is nagyon kedves volt. Mi kértünk vacsorát a Hotel Atlantisba, de megbántuk több okból is. Volt olyan fakultatív program, amin a vacsora miatt nem tudtunk részt venni. Az ételek változatosak és ízletesek voltak, habár a mennyiségükkel nem voltunk megelégedve és a mennyiséghez képest nagyon drágának találtuk, mert ennyi pénzért étteremben is tudtunk volna vacsorázni, akkor amikor mi akarunk. Mi a vacsorát nem ajánljuk senkinek. Első este Ági tartott nekünk részletes tájékoztatót, amelyen beszélt a fakultatív programokról, elmondta a helyi szokásokat. Fakultatív programok közül mi Thesszalonikiben voltunk és a Meteora-kolostorokhoz látogattunk el Vikivel. Aki teheti, ne hagyja ki, csodálatos tájakat láttunk. Viki az egész buszúton lekötötte a figyelmünket, rendkívül érdekes helyi szokásokról, régi legendákról/mítoszokról mesélt. Mindkét idegenvezető előtt le a kalappal, látszik, hogy szívből csinálják, barátságosak, kedvesek és mosolygósak!A programok nagyon jól meg lettek szervezve! A tenger csodálatos, mi Olympic Beach-re is átsétálltunk, ott még szebb volt a part és a víz.A víz hőmérséklete kellemes volt, ritkán találkoztunk medúzákkal. Hazafele utolsó nap derült ki, hogy nekünk is át kell szállnunk a görög határnál, amitől tartottunk, de meglepően egyszerűen zajlott minden, a sofőrök gyorsan lebonyolították a csomagok behelyezését a buszba és a hazafele út is zökkenőmentes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, a görög emberek nagyon vendégszeretőek és kedvesek, inkább egy-két utastársunk viselkedésén volt mit kifogásolni... A Grand Tours nagyon profin szervezett meg mindent, mi biztosan legközelebb is őket választjuk majd!!!! :) Rita & Zsolti
Kedves Rita, és Zsolt! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat Paralián, és bízunk benne, hogy sok szép emlékkel gazdagodtatok, szívetekbe zártátok Görögországot, és majd évről-évre vissza is tértek:) Örülünk, hogy egy kicsit hozzá tettünk ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat:) Köszönjük, a kedves szavaitokat Viki, a saját, utazási irodánk, és a Pelagos apartmanház tulajdonosai nevében. Az Apartman tulajdonosoknak is tolmácsolni fogjuk, hogy mennyire jól éreztétek magatokat!! Görögország, és mi is visszavárunk Titeket!!! Sok puszi a "lányok" és Viki:)
Grand Paralia Dátum: 2012-08-23 08:55:13
Pataki Nikoletta írta ekkor: 2012-08-20 20:16:26
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék, hogy az Anesis apartmanház konyhája mennyire felszerelt. Milyen evőeszközök edények vannak? Van mikró? Az is érdekelne, hogy van-e csomagszoba, ahová a hazautazás napján a csomagot be lehet pakolni, vagy csak a buszba tudjuk rakni majd. De ha bárki volt már ott az idén attól is szívesen fogadom az információkat. Előre is köszönöm.
Kedves Nikoletta! Az Anesis apartmanházban van mikro, és vizforraló is. A konyha általános felszereltségű, kisebb főzőcskézésre tökéletesen alkalmas. Az hazautazás részleteiről néhány nappal ezelőtt részletes információt adtunk itt a fórumon, kérlek lapozz vissza néhány oldalt :) Várunk szeretettel!!
Grand Paralia Dátum: 2012-08-23 08:31:26
Kedves Ildikó! Nagyon örülünk, hogy szerencsésen megérkeztetek, és annak még jobban, hogy jól éreztétek magatokat, és ismét sok szép emlékkel, gazdagodtatok.:) Köszönjük a kedves soraidat, (nagyon jól esik) mi nagyon örülünk, hogy megismerhettünk Titeket, és máris hiányoztok!!! Köszönjük, hogy az irodánkat választottátok, és jövőre is visszavárunk Titeket! Sok-sok puszit küldünk!!!
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2012-08-22 22:12:03
Üdvözlet a fórumozóknak, és nagy puszi a két idegenvezetőnek !!!! Sajnos már itthonról (. Ismét 2 csodálatos hetet töltöttünk Paralián, immár 5. éve mindig visszatérünk. Sok mindent leírtak már itt a fórumon, ismételni nem akarok semmit. De mindenképpen meg szeretném köszönni az idegenvezetők rendkívüli hozzáállását és hozzáértést amit a két hét során tapasztaltam! Minden felmerült problémát gyorsan és nagyon kedvesen megoldottak, bármikor segítségére voltak az utasoknak, legyen az orvoshoz eljutás, patikába kísérés, fakultatív programok ismertetése, és még sorolhatnám. Általuk mindenki biztonságban érezheti magát ami egy idegen országban azt hiszem nagyon fontos. A buszról: bevallom nagyon féltem a hosszú úttól, mindig autóval szoktunk menni, de semmi gond nem volt, a sofőrök nagyon kedvesek, mindamellett határozottak, így semmi gond nem volt, odaúton ugyan sokat kellett várni a határokon (nem a busz hibája) hazaúton viszont simán átjöttünk. Picit Paraliáról az előző évekhez viszonyítva ismét csökkentek az árak, a tenger gyönyörű, az idő szuper, és a fakultatív kirándulás melyre elmentünk fantasztikus volt :-) még delfineket is láttunk :-))))!!! Az nem kérdés hogy legközelebb is a GT-vel fogunk utazni. Persze már mennék vissza:-) smile