(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2012-08-16 09:11:31
Mester Ágnes írta ekkor: 2012-08-15 11:59:33
Sziasztok! A Caravel apartmanról szeretnék többet megtudni,mint ami a katalógusban szerepel. Érkezéskor,távozáskor hol lehet tartózkodni ? Távozás napján van lehetőség zuhanyozni ? A két légterű apartman terasza merre néz ? Mennyire zajos az apartman ? Köszi előre is a válaszokat : Ágnes
Szia Ágnes! A Caravel apartmanban érkezéskor az apartman bár részében lehet tartózkodni, itt le tudjátok pakolni a csomagokat, van toalet amit használni tudtok, illetve itt várakozhattok a szoba átadásáig. A szobákat takarítási sorrendben , a legfelső emelettel kezdve lehet átvenni. (ezek takarítási ideje függ attól, hogy az előző turnus milyen állapotban hagyta a szobákat:(. A katalógusunkban szereplő 14-16 órás szobafoglalással ellentétben a szobákat legkésőbb délben átadják. Távozáskor a szobákat 9 órakor el kell hagyni, és szintén a bár részen tudjátok megvárni az érkező buszt, amire majd fel tudjátok pakolni a bőröndöket, és utána a délutáni visszaindulásig lehetőségetek van fürödni, sétálni..stb. A busz vissza Magyarországra görög idő szerint 18.30-kor indul. A Caravel apartmanban a távozás napján a lehetőség van zuhanyozásra. A kétlégterű apartman terasza az utcára néz. Az apartman, mint ahogy a katalógusban is szerepel.Mint ahogy a katalógusban is szerepel a földszinti bár legalább éjfélig nyitva van, és szól benne a görög zene, így emiatt zajos, de emiatt a vendégeink nem panaszkodtak, hogy zavaró lett volna. Várunk szeretettel!
Csorna Adrienn Dátum: 2012-08-15 23:25:14
Giusto írta ekkor: 2012-08-15 21:32:30
Kedves Leendő Utasok!Szeretnénk mi is az előttünk írókhoz csatlakozni!!! A kitelepített idegenvezetőknek nagyon szépen köszönjük a segítségét és az áldozatos munkáját!(Vaia és Ági)Azonban a sok kellemetlenséget mi még nem tudtuk elfelejteni!Odautazáskor az autóbuszunk nagyon kényelmes volt,de az egyik sofőr lekezelő durva stílusa(nagyon finom voltam)már induláskor kicsit elvette a kedvünket!Úgy gondoltuk majd ez a szép nyaralás feledteti a rosszat. Nem így történt!Amikor megérkeztünk az apartman tulajdonosa(SKY APARTMAN) szinte tudomást sem vett rólunk.Természetesen a köszönésünket sem fogadta valóban úgy viselkedett mintha leprásak lennénk!Az apartman állapota tényleg nagyon jó,de a letört Wc ülőke a kitört hajszárító kapcsoló egész héten nem került megjavításra.Nekünk az internet sem működött és sokszor nem volt víz vagy ha volt csak hideg vízzel tudtunk tisztálkodni!Nem akarunk negatív reklámot,de sajnos ezek igaz dolgok!A hazautazás szervezetlensége mindannyiunkat megviselt!A közös mosdót a takarítónő bezárta,így mi egy másik apartmanba mentünk mosdóba.Egész napi várakozás után(9-18-ig) végre elérkezett a hazaindulás.Egy gyűjtőbusszal mentünk a görög határig majd átpakoltunk arra a buszra amivel hazautaztunk.Nekünk korábban az utazási irodában azt mondták,hogy max.csak Szegeden kell átszállnunk nem pedig a határon.Ezután következett az igazi feketeleves, ugyanis az előre megvásárolt fix ülőhelyeinket sajnos másnak is eladták!!!Az autóbusz vezetőjével hiába próbáltunk beszélni,segítséget kérni csak ordított,hogy szálljunk fel!Nem tudtuk ezt megtenni mert nem volt hova, foglalt volt az előre megvásárolt helyünk!Végignézték ahogyan mi utasok próbáljuk a kialakult helyzetet tisztázni és amikor már úton voltunk megkérdezte a sofőr,hogy "megoldódott a probléma"!?A pénzünket a másik sofőr visszaadta és elnézést kért útközben!A hazautazás mintha csak túlélő show-ban lettünk volna!A sebességhatárokat,a követési távolságokat nem tartották be,életveszélyes előzésekbe mentek bele.Nem éreztem biztonságban magunkat!Sajnos minden igaz amit leírtunk és nem akarjuk senki kedvét elvenni az utazástó, mert Paralia tényleg nagyon jó hely a görög emberek nagyon kedvesek a tenger pedig felejthetetlen!
Hát igen egy-két kanyarban én is úgy voltam, hogy "csak" éljem túl....de hál istennek túléltük:)!
Giusto Dátum: 2012-08-15 21:32:30
Kedves Leendő Utasok!Szeretnénk mi is az előttünk írókhoz csatlakozni!!! A kitelepített idegenvezetőknek nagyon szépen köszönjük a segítségét és az áldozatos munkáját!(Vaia és Ági)Azonban a sok kellemetlenséget mi még nem tudtuk elfelejteni!Odautazáskor az autóbuszunk nagyon kényelmes volt,de az egyik sofőr lekezelő durva stílusa(nagyon finom voltam)már induláskor kicsit elvette a kedvünket!Úgy gondoltuk majd ez a szép nyaralás feledteti a rosszat. Nem így történt!Amikor megérkeztünk az apartman tulajdonosa(SKY APARTMAN) szinte tudomást sem vett rólunk.Természetesen a köszönésünket sem fogadta valóban úgy viselkedett mintha leprásak lennénk!Az apartman állapota tényleg nagyon jó,de a letört Wc ülőke a kitört hajszárító kapcsoló egész héten nem került megjavításra.Nekünk az internet sem működött és sokszor nem volt víz vagy ha volt csak hideg vízzel tudtunk tisztálkodni!Nem akarunk negatív reklámot,de sajnos ezek igaz dolgok!A hazautazás szervezetlensége mindannyiunkat megviselt!A közös mosdót a takarítónő bezárta,így mi egy másik apartmanba mentünk mosdóba.Egész napi várakozás után(9-18-ig) végre elérkezett a hazaindulás.Egy gyűjtőbusszal mentünk a görög határig majd átpakoltunk arra a buszra amivel hazautaztunk.Nekünk korábban az utazási irodában azt mondták,hogy max.csak Szegeden kell átszállnunk nem pedig a határon.Ezután következett az igazi feketeleves, ugyanis az előre megvásárolt fix ülőhelyeinket sajnos másnak is eladták!!!Az autóbusz vezetőjével hiába próbáltunk beszélni,segítséget kérni csak ordított,hogy szálljunk fel!Nem tudtuk ezt megtenni mert nem volt hova, foglalt volt az előre megvásárolt helyünk!Végignézték ahogyan mi utasok próbáljuk a kialakult helyzetet tisztázni és amikor már úton voltunk megkérdezte a sofőr,hogy "megoldódott a probléma"!?A pénzünket a másik sofőr visszaadta és elnézést kért útközben!A hazautazás mintha csak túlélő show-ban lettünk volna!A sebességhatárokat,a követési távolságokat nem tartották be,életveszélyes előzésekbe mentek bele.Nem éreztem biztonságban magunkat!Sajnos minden igaz amit leírtunk és nem akarjuk senki kedvét elvenni az utazástó, mert Paralia tényleg nagyon jó hely a görög emberek nagyon kedvesek a tenger pedig felejthetetlen!
Csorna Adrienn Dátum: 2012-08-15 20:41:09
Élménybeszámoló!Mi a mai napon értünk haza Paraliaról.Nagyon jó időnk volt, egyszer esett az eső de utána olyan volt mintha nyoma se lenne.Az ottani két idegenvezető nagyon nagyon aranyos Ági és Vaia (remélem jól írom) és segítőkészek.Bármi kérdésünk is merült fel mindig segítettek és pozitívan álltak az egészhez nem csak egy kötelező mosoly volt az arcukon, hanem egy őszinte mosoly!(Ami a mai világban elég ritka)!!!.Első nap volt egy tájékoztató olyan 7 óra tájt, ahol elmondták mire kell figyelni, a kirándulásokról is szó volt.(hova lehet menni stb...)A buszsofőrökről annyit, hogy tényleg gyorsan akarnak haladni, de semmiképp sem életveszély.Nagyon ismerik az utakat többször is megteszik hetente az útvonalat.Én is féltem az úttól, de ahol haladni lehetett ott nyomták neki.De a szerpentines utakon ott normál vezetés volt.A határokon álltunk néha többet, mert nagyon sok busz ment Görögországba és amire sorra kerültünk, aztán átnézték az iratokat szóval, evvel ment el az idő.A tengerről annyit, hogy a parton koszosabb volt most a víz.Mégegyszer köszönjük szépen az utat, mi meg voltunk elégedve mindennel.Sok új ismerősre tettünk szert!!!Áginak külön köszönjük a képeket amit csinált rólunk a hajó kirándulás alkalmával!!!!:D:D:)Ha valakinek esetleg kérdése van írjon nyugodtan, esetleg emailt is: [email protected]
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-15 18:30:27
Fritz Péter írta ekkor: 2012-08-15 12:05:30
Elnézést Atlantis Apartman
Tisztelt Fórumozók,Idegenvezetők! Mi is most fogunk kiutazni Paraliára szeptember 18-ai turnussal a SKY Appartmannba, és bele-bele olvastam a fórum hozzászólásokba ezzel kapcsolatban.Most már én is egy kicsit félek a buszos utazástól-eléggé sok rosszat lehet erről itt a fórumon is olvasni, s elgondolkodik az ember, hogy bizton kiér-e épségben a nyaralására? Remélem azért a sofőröknek jelzik ezt a felmerült problémát,mert eléggé kellemetlen lenne ,ha emiatt a buszon pánik alakulna ki-hiszen mind annyian nyaralni,pihenni megyünk. Van esetleg itt valaki,aki ekkor indul velünk és egy buszon leszünk??? És még egy kérdés:az éttermekben van-e magyar nyelvű étlap?