(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Takács Róbert Dátum: 2012-08-15 18:16:13
Kedves Grand Tours! Mi szeptemberben megyünk Önökkel. Érdeklődök,hogy tényleg ilyen ,,életveszélyesen,,vezetnek a sofőrök vagy ...? Kérem nyugtassanak meg. Illetve kérdezem,hogy a kiérkezés-hazaérkezéskor tényleg ennyit kell várni indulás előtt? Illetve ha kell is várni,nem baj,csak tényleg,valahová be lehessen tenni a cuccot és ne kelljen várni 20 percet sem,főleg egy ilyen nagy utazás előtt,után. Mert ha pl. visszautazáskor be lehet egyből tenni a cuccot egy zárt helyre,utána el lehet még menni kajálni,pihenni,felkészülni az útra. Nem mindegy. Köszönöm előre is megnyugtató válaszukat.
Kulisics Dátum: 2012-08-15 15:19:54
Tisztelt Grand Tours! Szeretnék köszönetet mondani, amiért egy felejthetetlen egy hetes utazást biztosítottak nekem és ifjú feleségemnek. Görögországi (Paraliai) útjuk nagyon sok jó élménnyel, nevetéssel és pár új baráttal ajándékozott meg minket :). Külön köszönet a kitelepített idegenvezető hölgyeknek (Vaia és Ágnes) akik mindenben a segítségünkre siettek amikor csak hiányt szenvedtünk valamiben. De, nehogy azt mondják, hogy túlságosan elfogult vagyok lenne pár apró észrevételem, megjegyzésem. Senkit nincs szándékomban név szerint megkritizálni, de azt hiszem ezek olyan kis apró dolgok amik ha nem lettek volna, tényleg meseszerű lehetett volna az utazás. Az első ilyen kis apró dolog, a hullámvasút szerű autóbusz út amit mind odafele, mind visszafele át kellett élnünk, pl.: amilyen zsonglőr mutatványokat néha megcsináltak a vezetők, csodálkozom, hogy hazaértünk. De itt vagyunk és ez a lényeg. Ezen felül némi csalódást okozott, az érkezésünk illetve indulásunk körüli szervezetlenség. Mikor megérkeztünk, mintha hajléktalanok lennénk, várakoztunk az apartmanház előtt. A ház tulajdonosa, a híres Görög vendégszeretet legapróbb szikráját sem mutatva, úgy járt - kelt köztünk mintha leprásak lennénk. Kérdéseinket csak néha meghallva, fintorogva vetett oda pár elhadart görög szót, amit senki sem tudott értelmezni. Miután elintézte a kötelező formalitásokat, egy hétig csak futólag találkoztunk vele a boltok színes kavalkádjában. (Hangos és szívélyes köszönésünkre természetesen csak akkor reagált, ha közvetlen előtte álltunk meg). Ezen felül megdöbbenve fogadtuk, az amúgy csilli - villi Sky apartman ház okozta kellemetlenségeket. ( Szeretném tisztázni, hogy a ház az egyik legjobb állapotban lévő Paralian). A kis bosszantó dolgokat olyan apróság adták, mint pl.: letört villanykapcsoló, leesett wc deszka ülés. Ezen felűl olykor - olykor igen nagy segítségünkre lett volna, egy ember a portán, aki kapcsolatba tud néha lépni a tulajdonossal. Végül szeretném nem tetszésemet kifejezni az utolsó nappal kapcsolatban. Miután 09:00- kor kitessékelnek minket a szobából, majdnem egy teljes napot kellett várakoznunk, a csomagjainkon ücsörögve az apartman előtt várva a buszt. Miután végre kinyitottak nekünk egy szobát ahova be tudtuk tenni (kb 15 en) a csomagjainkat, azt be is zárták. Mosdó használatra, csak addíg volt lehetőségünk, amíg a személyzeti (takarító) helyiséget a kedves tulaj be nem zárta. A felhőtlen szórakozás egére így kúszott be pár csúnya szürke felhő, ami beárnyékolta utolsó napunkat. Ez persze távolról sem jelenti azt, hogy többet ne vennénk igénybe a szolgáltatásaikat. Sőt van már másik út is amit kinéztünk magunknak. Szóval kérem ne értsenek félre,em szeretnék ellen reklámot csinálni, csak szeretném pár apróságra felhívni a szíves figyelmüket. Tisztelettel Kulisics András
Fritz Péter Dátum: 2012-08-15 12:05:30
Fritz Péter írta ekkor: 2012-08-15 11:40:53
Sziasztok, érdeklődnék, hogy a félpanziós ellátás milyen? Mi az Eupora hotelben kértük és ha jól vagyok informálva mind a reggeli mind a vacsora menü jellegű. Ha van valakinek tapasztalata és meg is osztaná azt megköszönném. üdv, Péter
Elnézést Atlantis Apartman
Mester Ágnes Dátum: 2012-08-15 11:59:33
Sziasztok! A Caravel apartmanról szeretnék többet megtudni,mint ami a katalógusban szerepel. Érkezéskor,távozáskor hol lehet tartózkodni ? Távozás napján van lehetőség zuhanyozni ? A két légterű apartman terasza merre néz ? Mennyire zajos az apartman ? Köszi előre is a válaszokat : Ágnes
Fritz Péter Dátum: 2012-08-15 11:40:53
Sziasztok, érdeklődnék, hogy a félpanziós ellátás milyen? Mi az Eupora hotelben kértük és ha jól vagyok informálva mind a reggeli mind a vacsora menü jellegű. Ha van valakinek tapasztalata és meg is osztaná azt megköszönném. üdv, Péter