Kedves Éva ! Köszönjük az egész Grand Tours nevében a kedves soraid ! Jót kacagtam az átnevezésemen :-) Ványa Ványatovics..... Az igazi nevem Vaia, de semmi baj. Örülünk hogy ilyen szép emlékekkel tértél vissza a lányoddal. Nagyon helyesk voltatok együtt . Várunk vissza a következő nyáron is ! puszi
Gia sas!
Kedves Vaia! Bocsánat az átnevezésért! :)) A neved is olyan szép, mint Te magad! Én is remélem, hogy jövőre is találkozunk! Jó egészséget kívánok! Puszi.