(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2012-08-08 19:00:29
Fazekas Sándor írta ekkor: 2012-08-07 18:27:58
Mi augusztus 20.án indulunk Paraliára. Azt szeretném kérdezni hogy a csúszdaparkba indítanak-e fakultatív programot?
Kedves Sándor ! A csúzdaparkba (Waterland) szerdán szervezünk kirándulást. Tehát az érkezés másnapján !
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-08-08 10:39:52
Sziasztok, Hát hazaérkeztünk erről a csodálatos helyről. Szeretném ismét ( vagy továbbra is ) dicsérni a szállásunkat - az Atlantis apartmant, ahol már 3x szálltunk meg. Csendes helyen van, de mégis könnyen megközelíthető minden: mind a " belváros " mind pedig a tengerpart. A tisztaságra sem lehetett panaszunk, szóval bátran ajánlom mindenkinek. Paralia - ahogy valaki egyszer írta - Görögország Siófokja. Az élet nyüzsgő, este hatalmas embertömeg a sétálóutcákban. Üdv
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-08-08 10:29:05
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-08-07 20:46:03
Szia :) Mi Kisújszállásról indultunk 15:00-kor és keddre értünk oda olyan 10-11re azthiszem :D Persze a határtól függ, hogy mikorra ér ki a busz :))
Szia, Mi tegnap érkeztünk meg és ugyan autóval voltunk ( amivel 15 óra az út - köszönet a magyar határ dolgozóinak, akik idén is sikeresen feltartottak közel 2 órán át ) , de a rokonok busszal mentek , ők még úton vannak . Odafelé - az elmondásuk alapján - az összes határon sikerült nekik 1-2 órát állni és dél volt mire odaértek Paraliára. A hazafelé út buszos tapasztalatairól majd holnap kapok infót.
Kis-Vén Blanka Dátum: 2012-08-07 20:46:03
Takács Róbert írta ekkor: 2012-08-07 17:41:50
Sziasztok! Sokan már vissza is jöttek,megjárták a hadak útját smile Azt szeretném megkérdezni,hogy hány óra az út? A menetrendből láttam,hogy Budapest-Paralia kb.19 óra,de a Google útvonaltervezőben csak 13 órát ír. Ha 4 óránkénti fél órás pihenőket számolok,akkor sem annyi. A határátlépéseknél áll a busz 1-2 órákat? Akinek van már konkrét tapasztalata,kérem írjon,csak kíváncsiságból kérdezem.
Szia :) Mi Kisújszállásról indultunk 15:00-kor és keddre értünk oda olyan 10-11re azthiszem :D Persze a határtól függ, hogy mikorra ér ki a busz :))
Fazekas Sándor Dátum: 2012-08-07 18:27:58
Mi augusztus 20.án indulunk Paraliára. Azt szeretném kérdezni hogy a csúszdaparkba indítanak-e fakultatív programot?