Szia :) Mi Kisújszállásról indultunk 15:00-kor és keddre értünk oda olyan 10-11re azthiszem :D Persze a határtól függ, hogy mikorra ér ki a busz :))
Szia,
Mi tegnap érkeztünk meg és ugyan autóval voltunk ( amivel 15 óra az út - köszönet a magyar határ dolgozóinak, akik idén is sikeresen feltartottak közel 2 órán át ) , de a rokonok busszal mentek , ők még úton vannak .
Odafelé - az elmondásuk alapján - az összes határon sikerült nekik 1-2 órát állni és dél volt mire odaértek Paraliára.
A hazafelé út buszos tapasztalatairól majd holnap kapok infót.