(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2012-08-10 19:22:15
Kozma Nikolett írta ekkor: 2012-08-07 11:55:44
Kedves Idegenvezetők! Van lehetőség Parálián búvárkodni?
Kedves Nikolett ! Igen, van lehetőség búvárkodni, Platamonasnál. A Caravel házunkban a Panos intézi a programot. Üdvözlettel : Idegenvezetők
Szőke Andrea Dátum: 2012-08-10 08:41:17
Benedek Barnabás írta ekkor: 2012-08-09 21:55:49
Az mit jelent h nem vészes? Mi mindig a teraszon szoktunk reggelizni! Imádjuk! Ezért kérdezem mert tavaly olyan volt h odatűzött és ezért nem volt olyan nagy buli a reggeli...
Nyugodtan reggelizhettek a teraszon . Valahogy úgy van a ház tájolva hogy a terasz elejére süt egy kicsit a nap. Nem is a napsütéssel lesz baj, hanem a fülledt párás levegővel ha nem bírjátok. Egyébként a napsütést két nap alatt meg lehet szokni.
Benedek Barnabás Dátum: 2012-08-09 21:56:23
Akkor az oldalánál nem süt oda?
Benedek Barnabás Dátum: 2012-08-09 21:55:49
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-08-09 15:50:17
Délelőtt süt oda a nap, de nem vészes.
Az mit jelent h nem vészes? Mi mindig a teraszon szoktunk reggelizni! Imádjuk! Ezért kérdezem mert tavaly olyan volt h odatűzött és ezért nem volt olyan nagy buli a reggeli...
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-08-09 18:33:13
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-08-09 15:41:49
Mindenkinek aki most utazik, és aki a Sky-ban fog megszállni. Mi tegnap értünk haza. kifele 20 óra volt az út a határok miatt. 2- 2,5 órákat álltunk a határokon. Hazafele csak úgy repültünk ( sajnos ) 14.5 óra alatt itthon voltunk mert nem szórakoztak a határokon és a sofőrök is nagyon profik voltak hazafele. Azt el kell mondanom , hogy kifelé a sofőrök nem voltak a helyzet magaslatán. halál félelmem volt a szerpentineken . Olyan előzésekbe mentek bele, amit nem lehetne megtenni 80 emberrel a háta mögött. aSky apartman fantasztikus modern és gyönyörű. A konyha nem nagy de ellehet férni. Az ágyak kényelmesek és minden új. Légkondi nélkül nem lehet megmaradni, mindenki aki teheti kérjen az első napon ( 35 Euro ) megéri. A Lidl közel van nem drágább mint itthon, még mondhatnám hogy inkább olcsóbb. Az apartman tulajdonosának van egy cukrászdája a sétáló utca végén. Fenséges sütemények vannak ( minden 2,50 ). Mi függök lettünk. Mi a 105. szobába voltunk az utca frontra esik. délelőtt süt oda a nap, de nem vészes, pláne ha van légkondi.
Szia Andi, Hát akkor a buszos tapasztalatok nagyon egyeznek a rokonaim "élményivel".... Odafelé az első akadály a gyűjtőjárattal a Zsámbék-i pihenőnél akadt, ahol a busz tankolásával akadtak problémák. A határon 2-2,5 óra várakozások, nem beszélve a sofőrök "kamikaze" akcióiról. A keresztlányom a busz elejében ült, ő inkább becsukta a szemét. ( azt mondta ezt nem akarja látni..:) ) Visszafelé azonban engem is meglepett, hogy milyen hamar hazaértek - gratula a sofőröknek. Mindamellett szeretnék néhány dolgot még megosztani a rokonok tapasztalataiból: - Az INO apartmanban voltak. A fürdőszobában a mosdókagyló el volt dugulva, nem lehetett használni. A fürdő mérete meglehetősen kicsi, és nincs szellőzése kifelé. Az apartmantulajdonost nem igazán lehetett napközben az apartmanban megtalálni. - Az utolsó nap a csomagokat át kellett cipelni a SKY apartmanhoz ( ez sem egészen értettem hogy miért nem tudott a busz odamenni..) . Miután a nagyobb csomagokat felrakták, azt mondták, hogy a kisebbeket most ne tegyék fel - kb 1 óra múlva azokért visszajön a sofőr. Több mint 1 óra várakozás a napon... de aztán kiderült, hogy a sofőr nem jön vissza... - a viziparkos kirándulást a Caravel apartman utcájának a sarkán lévő utazási irodába fizették be. 11-re értek a csúszdaparkba és 4 órakor már mentek is vissza, mivel a busz hozta ill. vitte a vásárlókat Thessalonikibe... Ez azért egy kicsit rövid idő... Ezek az ő tapasztalataik voltak. Nekünk- ahogy korábban is írtam csak pozitív élményeink voltak az Atlantisz apartmannal illetve a Grand Tourssal kapcsolatban egyaránt. Üdvözlettel