Mindenkinek aki most utazik, és aki a Sky-ban fog megszállni.
Mi tegnap értünk haza. kifele 20 óra volt az út a határok miatt. 2- 2,5 órákat álltunk a határokon. Hazafele csak úgy repültünk ( sajnos ) 14.5 óra alatt itthon voltunk mert nem szórakoztak a határokon és a sofőrök is nagyon profik voltak hazafele. Azt el kell mondanom , hogy kifelé a sofőrök nem voltak a helyzet magaslatán. halál félelmem volt a szerpentineken . Olyan előzésekbe mentek bele, amit nem lehetne megtenni 80 emberrel a háta mögött.
aSky apartman fantasztikus modern és gyönyörű. A konyha nem nagy de ellehet férni. Az ágyak kényelmesek és minden új. Légkondi nélkül nem lehet megmaradni, mindenki aki teheti kérjen az első napon ( 35 Euro ) megéri. A Lidl közel van nem drágább mint itthon, még mondhatnám hogy inkább olcsóbb.
Az apartman tulajdonosának van egy cukrászdája a sétáló utca végén. Fenséges sütemények vannak ( minden 2,50 ). Mi függök lettünk. Mi a 105. szobába voltunk az utca frontra esik. délelőtt süt oda a nap, de nem vészes, pláne ha van légkondi.
Szia Andi,
Hát akkor a buszos tapasztalatok nagyon egyeznek a rokonaim "élményivel".... Odafelé az első akadály a gyűjtőjárattal a Zsámbék-i pihenőnél akadt, ahol a busz tankolásával akadtak problémák.
A határon 2-2,5 óra várakozások, nem beszélve a sofőrök "kamikaze" akcióiról. A keresztlányom a busz elejében ült, ő inkább becsukta a szemét. ( azt mondta ezt nem akarja látni..:) )
Visszafelé azonban engem is meglepett, hogy milyen hamar hazaértek - gratula a sofőröknek.
Mindamellett szeretnék néhány dolgot még megosztani a rokonok tapasztalataiból:
- Az INO apartmanban voltak. A fürdőszobában a mosdókagyló el volt dugulva, nem lehetett használni.
A fürdő mérete meglehetősen kicsi, és nincs szellőzése kifelé.
Az apartmantulajdonost nem igazán lehetett napközben az apartmanban megtalálni.
- Az utolsó nap a csomagokat át kellett cipelni a SKY apartmanhoz ( ez sem egészen értettem hogy miért nem tudott a busz odamenni..) . Miután a nagyobb csomagokat felrakták, azt mondták, hogy a kisebbeket most ne tegyék fel - kb 1 óra múlva azokért visszajön a sofőr. Több mint 1 óra várakozás a napon... de aztán kiderült, hogy a sofőr nem jön vissza...
- a viziparkos kirándulást a Caravel apartman utcájának a sarkán lévő utazási irodába fizették be. 11-re értek a csúszdaparkba és 4 órakor már mentek is vissza, mivel a busz hozta ill. vitte a vásárlókat Thessalonikibe...
Ez azért egy kicsit rövid idő...
Ezek az ő tapasztalataik voltak.
Nekünk- ahogy korábban is írtam csak pozitív élményeink voltak az Atlantisz apartmannal illetve a Grand Tourssal kapcsolatban egyaránt.
Üdvözlettel