(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kézdi László Dátum: 2012-07-08 21:28:18
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2012-07-04 22:29:25
Szia Andi, Mi is július 30-tól megyünk, de az Atlantiszba. Ti busszal mentek ?
Szia Szilárd, Szia Andi! Nagyon úgy tűnik, hogy meg fogjuk ismerni egymást. Mi busszal megyünk a kedvesemmel (illetve akkor már feleségemmel) és a Sky-ban fogunk megszállni. A tengertől való távolságot "sajnos" mi is csak a térképről tudjuk, de szerintünk nincs túl messze. Üdv nektek ! Kézdi László és Vera
Csuka Zsolt Dátum: 2012-07-08 13:01:58
Sziasztok! Az érdekelne, hogy a Pelagosban van-e lehetőség kávéfőzésre, valamint, hogy Paralián van-e lehetőség valahol emailt küldeni számítógépről. (nem wifi elérhetőségre gondolok) :) Aki volt már vacsorázni a Hotel Atlantisba, milyen volt a vacsora? Milyen ételek voltak? :)Már mi is nagyon várjuk a nyaralást a párommal! :) Szép napot mindenkinek és köszi aki tud válaszolni. :)
SZABÓ TAMÁSNÉ Dátum: 2012-07-08 07:59:17
Sziasztok! Szerencsésen hazaérkeztünk Paráliáról 2012.07.04. Egy csodálatos hetet töltöttünk ott a lányaimmal a Villa Atlantisban a 9-es szobában. Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon szép és jó hely. Szeretném megköszönni az idegenvezetők munkáját, hozzáállását az utasokhoz és Ágotának a sok segítséget, közvetlenéget. Olyan szolgáltatást kaptunk az utazási irodától és dolgozóitól amit igazából nem is hittem volna, hogy a mai világban még ennyi pénzért kaphatunk.Minden elismerésem a sofőrök szervezésének a gondtalan utazásért és a látható és jelenlévő idegenvezetők munkájáért. Köszönjük!!!!!! Mindenkinek ajánlani fogjuk az irodát és már tervezzük a következő nyaralást.Üdvözlettel: Szabó Tamásné Mónika
Szőke Andrea Dátum: 2012-07-05 08:31:11
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2012-07-04 22:29:25
Szia Andi, Mi is július 30-tól megyünk, de az Atlantiszba. Ti busszal mentek ?
Szia ! Igen busszal megyünk.Tavaly is a Gradtoursal voltunk szintén busszal. először féltem a hosszú úttól, de minden nagyon profin leszerveztek a sofőrök... még a Szerb határnál sem álltunk, csak 1,5 órát.
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-04 22:29:25
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-07-03 17:26:14
Sziasztok ! Jön valaki július . 30-i turnussal ?? Mi a Sky apartmanban leszünk. mennyire van a tengertől a szállás ???
Szia Andi, Mi is július 30-tól megyünk, de az Atlantiszba. Ti busszal mentek ?