Szia Andi,
Mi is július 30-tól megyünk, de az Atlantiszba.
Ti busszal mentek ?
Szia Szilárd, Szia Andi!
Nagyon úgy tűnik, hogy meg fogjuk ismerni egymást. Mi busszal megyünk a kedvesemmel (illetve akkor már feleségemmel) és a Sky-ban fogunk megszállni. A tengertől való távolságot "sajnos" mi is csak a térképről tudjuk, de szerintünk nincs túl messze. Üdv nektek ! Kézdi László és Vera