Szia! Én tavaly voltam a Billy's apartmanban! Nagyon szép, tiszta apartman, és a tulajdonos is nagyon-nagyon kedves és segítőkész. Mind a tengerhez, mind a városközponthoz közel van !! Mikro is van a konyhában és a hűtőben van mélyhűtő rész is, csak nem olyan nagy, mert maga a hűtő is kisebb fajta....Ha gondolod tudok mutatni 1-2 képet magáról az apartmanról is, meg arról a szobáról, amelyikben én voltam tavaly. Mikor utaztok?
Szia!MI augusztus 6-án megyünk, igen ha tudnál mutatni képeket annak nagyon örülnék.