(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Csorna Adrienn Dátum: 2012-07-10 12:06:39
Bodó Mária írta ekkor: 2012-07-09 20:50:47
Szia! Én tavaly voltam a Billy's apartmanban! Nagyon szép, tiszta apartman, és a tulajdonos is nagyon-nagyon kedves és segítőkész. Mind a tengerhez, mind a városközponthoz közel van !! Mikro is van a konyhában és a hűtőben van mélyhűtő rész is, csak nem olyan nagy, mert maga a hűtő is kisebb fajta....Ha gondolod tudok mutatni 1-2 képet magáról az apartmanról is, meg arról a szobáról, amelyikben én voltam tavaly. Mikor utaztok?
Szia!MI augusztus 6-án megyünk, igen ha tudnál mutatni képeket annak nagyon örülnék.
Dátum: 2012-07-10 11:20:02
Kedves idvezek :) Utasom megy az Anesisbe, és olyan apartmant szeretne, amelyik a napos oldalra néz - melyik szobát tudjátok ajánlani neki? (Nyugati, déli fekvés). A 2/301. van neki befoglalva. Köszi, üdv.: V. Zsuzsi, Miskolc CT.
Szőke Andrea Dátum: 2012-07-10 10:18:18
Szia Laci ! Szia Szilárd ! Mi Budapesten szállunk fel a lányaimmal A nagyobbik 18 a kicsi 08.01-én lesz 16 éves. Palárián tartjuk a szülinapi bulit :D .Az esküvőhöz szívből gratulálok. Tavaly Sartin voltunk. Sarti is gyönyörű de egy kicsit " nyugodt" ezért kerestem egy pörgősebb helyet, hogy a lányok egy kicsit kikapcsolódjanak. Remélem találkozunk smile
Kézdi László Dátum: 2012-07-09 21:55:37
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2012-07-09 20:08:34
Szia Andi, Szia Laci, Mi autóval megyünk a feleségemmel és a 2 gyerekkel, így sajna a buszon nem találkozhatunk. De anyukám, a keresztlányom és az öccse ott lesznek a buszon. Laci nektek előre is gratulálok. Ha jól veszem ki talán ez lesz a nászutatok ? Csak telne már el ez a 3 hét. Ilyenkor már úton leszünk !! Üdv mindenkinek,
Igen-Igen ! Nekünk nászút. Szombaton esküvő és Hétfőn indulás! Valóban jó lenne pörgetni az idő kerekét és már úton lenni! Már vágjuk a centit..... Ott találkozunk !! Mi Budapesten szállunk fel a családod is?
Bodó Mária Dátum: 2012-07-09 20:51:47
Kiss Éva írta ekkor: 2012-07-09 10:18:39
Én is barátnőmmel megyek :) hanyadjára mentek?
Én már negyedjére megyek, viszont a barátnőmnek ez lesz az első :)