Szia Szilárd, Szia Andi!
Nagyon úgy tűnik, hogy meg fogjuk ismerni egymást. Mi busszal megyünk a kedvesemmel (illetve akkor már feleségemmel) és a Sky-ban fogunk megszállni. A tengertől való távolságot "sajnos" mi is csak a térképről tudjuk, de szerintünk nincs túl messze. Üdv nektek ! Kézdi László és Vera
Szia Andi, Szia Laci,
Mi autóval megyünk a feleségemmel és a 2 gyerekkel, így sajna a buszon nem találkozhatunk.
De anyukám, a keresztlányom és az öccse ott lesznek a buszon.
Laci nektek előre is gratulálok. Ha jól veszem ki talán ez lesz a nászutatok ?
Csak telne már el ez a 3 hét. Ilyenkor már úton leszünk !!
Üdv mindenkinek,